www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XII Неділя Звичайна  - 21 червня 2020 р.

Вже розпочався час відпусток і канікул, котрий також відрізняється від аналогічного періоду попередніх років. Карантин пом’якшено, але не скасовано. Епідемія надалі збирає своє смертоносне жниво! Будьмо уважні і не забуваємо про запобіжні заходи. Так само, під час подорожей та відпочинку, хоча в цьому році й тут існують значні обмеження, не забуваймо про щоденну молитву та участь у св. Месі.

Триває місяць червень, впродовж якого ми вшановуємо Пресвяте Серце Ісуса. Червневі молебні в нашому храмі відбуваються після св. Мес о 900 (польською мовою) та о 1800 (українською мовою). Під час цих молебнів, за допомогою коротких читань, будемо розмірковувати про окремі заклики Літанії до Пресвятого Серця Ісуса. Запрошуємо до участі в цих молебнях у нашому Храмі, а тих, хто не має такої можливості – за допомогою засобів масової інформації, або просто в родинному колі, у власних домівках! Над закликами Літанії також можна розмірковувати вдома, за допомогою коментарів, які щодня публікуються на інтернет-сторінці Католицького Медіа-Центру.

Нагадуємо, що в нашій парафії вже змінився розклад недільних св. Мес. Практично, ми майже повертаємось до традиційного розкладу,

але з деякими модифікаціями:

730 і 1400 – польською мовою (св. Меса о 730 також транслюватиметься на каналі YouTube);

845 – англійською мовою;

1000 і 1230 – українською мовою (трансляції можна дивитись на Телебаченні Віковічного Слова – EWTN, каналі UA: Перший);

1630 – російською мовою;

1800 – українською мовою (транслюватиметься на каналі YouTube).

Впродовж робочого тижня св. Меси будуть відправлятись за звичайним розкладом, як раніше.

Заохочуємо усіх повернутись до нормальної практики: особистої (а не тільки за допомогою засобів масової інформації) участі в св. Месах вже в самому нашому храмі. Обираймо ті Божі Служби, на які приходить менше вірних, щоб дотримуватись офіційних приписів і норм. Також нагадуємо про обов’язкове використання захисних масок та збереження відстані у 1,5 метри між вірними. Будьмо дисциплінованими та легковажимо цими нормами. Пам’ятаймо, що ми несемо відповідальність за власне здоров’я та здоров’я інших.

В понеділок, 22 червня, відзначаємо довільний спомин святих мучеників: Йоанна Фішера, єпископа, і Томаса Мора. Цей останній (св. Томас) є покровителем державних мужів та політиків. За його посередництвом особливо молитимемся в цей день за усіх керівників нашої країни, про духа покори і служіння людям, а не на власну користь.

В середу, 24 червня, відзначаємо Урочистість Народження св. Йоана Хрестителя. В цей день свої іменини святкує наш Єпископ-Сеньйор – Ян Пурвінський. Також на середу припадає третя річниця єпископських свячень нашого Ординарія – Єпископа Віталія Кривицького. Огорнімо в цей день обох архіпастирів нашою вдячною молитвою!

В п’ятницю, 26 червня – довільний спомин св. Зигмунта Гораздовського, пресвітера, львівського «Отця убогих», «Священика жебраків». Ким для Кракова був св. Брат Альберт Хмельовський, котрого ми згадували минулої середи, тим для Львова був св. Зигмунт Гораздовський. Варто також згадати, що це саме йому ми завдячуємо традиції урочистого і спільного святкування І-го св. Причастя дітей, яку він запровадив. За його заступництвом прагнемо довірити Божій опіці усіх вбогих нашого міста, а також усіх тих, хто ними опікується у ці важкі часи, зокрема працівників нашої Місії «Карітас-Спес».

В суботу, 27 червня, об 1100 в нашому Соборі один з кліриків нашої Вищої Духовної Семінарії, що у м. Ворзелі, Микола Пантус прийме рукоположення в стан диякона. Огорнімо його нашою молитвою, довіряючи його дияконське служіння Христу – Доброму Пастирю.

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить!

Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Заздалегідь дякуємо усім за розуміння, а також – за Вашу підтримку і усі Ваші пожертви!

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego