www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XIII Неділя Звичайна  - 28 червня 2020 р.

 

Цими днями ми у довірливій молитві особливо звертаємось до Бога з проханням про гарну погоду. Як ми знаємо, багато місцевостей України зараз потерпають від спричинених рясними зливами повеней, від руйнівного розливу річок, що вийшли зі своїх берегів. Й ця ситуація не може полишати нас байдужими. Тому просімо Господа, щоб зберіг нас і наших братів та сестер від таких катаклізмів!

Завершується місяць червень. Лишаються тільки два дні, впродовж яких ми запрошуємо усіх долучитись до червневих молебнів, котрі в нашому Соборі відправляються після св. Мес о 900 (польською мовою) та о 1800 (українською мовою).

Нагадуємо, що в нашій парафії вже змінився розклад недільних св. Мес. Практично, ми майже повертаємось до традиційного розкладу,

але з деякими модифікаціями:

730 і 1400 – польською мовою (св. Меса о 730 також транслюватиметься на каналі YouTube);

845 – англійською мовою;

1000 і 1230 – українською мовою (трансляції можна дивитись на Телебаченні Віковічного Слова – EWTN, каналі UA: Перший);

1630 – російською мовою;

1800 – українською мовою (транслюватиметься на каналі YouTube).

Впродовж робочого тижня св. Меси будуть відправлятись за звичайним розкладом, як раніше.

Заохочуємо усіх повернутись до нормальної практики: особистої (а не тільки за допомогою засобів масової інформації) участі в св. Месах вже в самому нашому храмі. Обираймо ті Божі Служби, на які приходить менше вірних, щоб дотримуватись офіційних приписів і норм. Також нагадуємо про обов’язкове використання захисних масок та збереження відстані у 1,5 метри між вірними. Будьмо дисциплінованими та не легковажимо цими нормами. Пам’ятаймо, що ми несемо відповідальність за власне здоров’я та здоров’я інших.

В понеділок, 29 червня, Церква відзначає Урочистість св. Апостолів Петра і Павла. Цього дня можна отримати повний відпуст (за звичайних умов) за набожне використання девоціоналіїв, освячених Папою або єпископом. Усі пожертви, зібрані під час св. Мес цього дня, будуть скеровані на підтримку та діяльність Апостольської Столиці.

В п’ятницю, 3 липня – Свято св. Томи Апостола.

На цей тиждень припадають щомісячні дні нашого духовного відновлення – перші четвер, п’ятниця і субота місяця.

В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та молебні:

  • в четвер – по покликання до священства і монашого життя,

  • в п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса,

  • в суботу – до Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

А наступна неділя (І-а неділя місяця) буде Неділею Адорації: після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах.

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego