www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XIV Неділя Звичайна  - 05.07.2020 р.

Дорогі брати і сестри! Ми розпочали місяць липень, котрий в традиції Церкви присвячений вшануванню Найдорожчої Крові Христа. Здається, що сьогодні в церковній практиці цей молебень дещо занедбано. У зв’язку з цим кожного дня після вечірньої св. Меси ми будемо відмовляти Літанію до Найдорожчої Крові Христа. Також заохочуємо усіх долучитись до липневого молебню приватно: вдома, в родинному колі!

Заохочуємо усіх повернутись до нормальної практики: особистої (а не тільки за допомогою засобів масової інформації) участі в св. Месах вже в самому нашому храмі. Обираймо ті Божі Служби, на які приходить менше вірних, щоб дотримуватись офіційних приписів і норм. Також нагадуємо про обов’язкове використання захисних масок та збереження відстані у 1,5 метри між вірними. Будьмо дисциплінованими та не легковажимо цими нормами. Пам’ятаймо, що ми несемо відповідальність за власне здоров’я та здоров’я інших.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

  • 6 липня, в понеділок – довільний спомин св. Марії Горетті, діви. Ця молода дівчина віддала власне життя у захисті своєї чистоти. Тож цього дня особливо будемо молитись за усіх дівчат, щоб вони берегли свою чистоту як найбільший скарб, котрий зможуть пожертвувати своєму майбутньому чоловікові.

  • 7 липня, у вівторок, розпочинаємо Новенну перед Урочистістю Матері Божої Бердичівської – головної Покровительки нашої Дієцезії, що припадає на 16 липня. Новенну будемо відмовляти після св. Мес о 900 та 1800. Також заохочуємо долучатись до цієї молитви у Ваших родинах!

  • 8 липня, в середу – довільний спомин св. Йоана з Дуклі, священика.

  • 11 липня, в суботу – Свято св. Бенедикта, абата – Покровителя Європи.

Дорогі Парафіяни! В нашій парафії проводиться збір коштів на відновлення пам’ятників: одного з настоятелів нашої парафії – о. Кирила Кшижановського, котрий здійснював це служіння у ХІХ ст., та першого старости нашої парафіяльної громади, котрий доклав героїчних зусиль до повернення Церкві цього Храму та подальшої його відбудови – пана Владислава Завадського і його батьків. Уся інформація про цей збір та номер рахунку  вивішено на інформаційній таблиці. Наперед висловлюємо усім щиру подяку за підтримку цієї ініціативи!

В українському суспільстві триває збір підписів під петицією до державної влади щодо заборони ненормальної, варварської практики торгівлі дітьми, або ж так званого «сурогатного материнства». Лінк на цю петицію знаходиться на офіційній веб-сторінці нашої парафії. Заохочуємо усіх підтримати це звернення!

Спільнота «Тавор» запрошує до співпраці співаків, а також усіх тих, хто грає на музичних інструментах. Докладну інформацію та контактні телефони можна знайти на інформаційній таблиці. Запрошуємо до спільного прославлення Бога співами та музикою!

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

Наміри Святішого Отця

для апостольства молитви на липень 2020 Р.Б.:

Молімося, щоби в сучасних сім'ях були присутні любов, повага й опіка.

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego