www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XV Неділя Звичайна  - 12.07.2020 р.

Триває Новенна, що готує нас до Урочистості Головної Покровительки нашої Київсько-Житомирської Дієцезії – Матері Божої Бердичівської. Новенна відмовляється щодня після св. Мес о 900 та 1800. Також заохочуємо долучатись до цієї молитви у Ваших родинах!

В саму Урочистість Матері Божої Бердичівської (в четвер 16 липня) св. Меси в нашому Соборі відправлятимуться за розкладом буднього дня: 730, 900 і 1800.

Головні ж урочисті заходи відбудуться в Санктуарії Матері Божої в м. Бердичів в наступні суботу і неділю (18 і 19 липня). З огляду на подальші карантинні обмеження, в цьому році не буде традиційного паломництва, а усіх вірних ми просимо слідкувати за перебігом святкування з допомогою Католицького Телебачення Віковічного Слова («EWTN»). Звертаємо увагу, що участь вірних в самому Бердичіві так само буде обмеженою.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

на 13 липня (понеділок) припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатимської, що буде поєднаний з Новенною до Матері Божої Бердичівської. Заохочуємо усіх до активної участі в молебні та нагадуємо про свічки, які треба принести з собою. Молебень відбудеться після вечірньої св. Меси;

15 липня, в середу – обов’язковий спомин св. Бонавентури - єпископа і Вчителя Церкви.

Триває час канікул і відпусток. Але не існує канікул від недільної св. Меси та щоденної молитви! Також нагадуємо, що кожен храм є святим місцем, тому перебування в ньому вимагає відповідного скромного вбрання. Чимсь не гідним та образливим для святині видається відвідання храму з оголеними плечами чи в шортах.  Пам’ятаймо слова Христа з притчі і те, що спіткало того, котрий увійшов на бенкет вбраний неналежним чином: «Друже! Як же ти увійшов сюди, не маючи весільного вбрання?»

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

 

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego