www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XVI Неділя Звичайна  - 19.07.2020 р.

Дорогі парафіяни! Триває час канікул, час відпусток та заслуженого відпочинку. Але пам’ятаймо, що нема канікул від недільної св. Меси і щоденної молитви! Також це є час, коли маємо слушну нагоду відкрити гарну книжки чи переглянути добрий фільм, щоб таким чином поглибити власну віру. Також нагадуємо, що кожен храм є святим місцем, тому перебування в ньому вимагає відповідного скромного вбрання. Чимсь не гідним та образливим для святині видається відвідання храму з оголеними плечами чи в шортах.  Пам’ятаймо про це, коли приходимо до нашого храму чи до інших святинь під час своїх літніх подорожей!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

22 липня, в середу – Свято св. Марії Магдалини;

23 липня, в четвер – Свято св. Бригіди Шведської,

монахині в Покровительки Європи;

24 липня, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Ольги, а також – спомин св. Шарбеля, священика, що його реліквії знаходяться в нашому Соборі. У звязку з цим, після св. Мес відбуватиметься коротка молитва, та буде можливість вшанування реліквій св. Шарбеля (але, з огляду на пандемію, не через поцілунок, а через похилення голови);

25 липня, в суботу – Свято св. Якова Апостола, а також – св. Христофора, покровителя водіїв та подорожуючих. З огляду на це, в неділю (не в суботу!) після св. Мес відбудеться благословення водіїв та автомобілів. Просимо зацікавлених звертатись до сакристії.

На 26 липня припадає спомин свв. Йоахима і Ганни, батьків Пресвятої Діви Марії. Але оскільки цьогоріч це буде неділя, то цей спомин не відзначається. Водночас, пам’ятаймо в цей день про наших дідусів та бабусь. Виявімо їм в цей день нашу вдячність, а якщо вони вже відійшли до вічності, то не забуваймо про них в наших молитвах.

Спільнота «Тавор» запрошує до співпраці співаків, а також тих, що грають на музичних інструментах. Детальну інформацію та контактні телефони розміщено на таблицях оголошень. Запрошуємо до спільної прослави Бога через спів і музику!

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

Усім іменинникам та іменинницям цього тижня від щирого серця

бажаємо щедроти Божих благодатей та опіки Святих Покровителів!

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego