www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XVII Неділя Звичайна  - 26.07.2020 р.

Дорогі парафіяни! Поволі завершується липень, й на цьому тижні, в суботу, вже розпочинається місяць серпень, котрий в Церкві вважається місяцем особливої молитви про духа тверезості та повного утримання від алкоголю. Усі ми добре знаємо, як багато шкоди приносить нашим родинам, нашому народу алкоголь. Тому тим більше треба молитись, щоб ці справжні жнива алкоголізму не збирали своє, часто смертоносне, жниво! Виховуймо наших дітей та молодь у дусі тверезості! Поганий той батько чи матір, що піділлє своїй дитині перший келих алкоголю!

Сьогодні, як і заповідалось, після св. Мес, з нагоди вчорашнього спомину св. Христофора, відбуватиметься благословення водіїв та автомобілів. Усіх охочих просимо звертатись до сакристії. Водночас нагадуємо, що навіть декалітри свяченої води та десятки благословень не збережуть водія, якщо він не дотримуватиметься правил дорожнього руху!

Також сьогодні в Літургії Церкви згадуємо свв. Йоахима і Анну, батьків Пресвятої Діви Марії. Пам’ятаймо в молитвах про наших дідусів та бабусь. Висловлюймо їм нашу вдячність, а якщо вони вже відійшли до вічності, то тим більше не забуваймо про них в наших молитвах!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

28 липня, у вівторок – обов’язковий спомин св. Володимира, Святителя Київської Русі;

29 липня, в середу – обов’язковий спомин св. Марти, покровительки усіх домогосподарок, що піклуються нашими домівками. Висловімо їм в цей день нашу особливу вдячність за їхню працю і самопосвяту;

31 липня, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Ігнатія Лойоли, засновника Ордену Єзуїтів;

1 серпня, в суботу – обов’язковий спомин св. Альфонса Марії Лігуорі, єпископа і Вчителя Церви. Він є покровителем адвокатів, сповідників, теологів, зокрема знавців моральної теології. Також це буде перша субота серпня. У зв’язку с цим, після вечірньої св. Меси відбудеться адорація Пресвятого Таїнства та молитва винагородження до Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

Наступна неділя – 2 серпня – перша неділя місяця, Неділя Адорації. Після св. Мес о 1000 і 1400 буде виставлення Пресвятих Дарів та адорація. Дуже просимо, дорогі парафіяни, не виходити з Храму зразу після благословення! Залишімося на кілька хвилин для поклоніння Христу, присутньому серед нас у Найсвятішому Таїнстві!

2 серпня в Літургії Церкви вшановується Матір Божа Ангельська. Цього дня у всіх францисканських та парафіяльних храмах (тобто, і в нашому Соборі) можна отримати повний відпуст Порціункули. Умови його отримання:

-     побожно відвідати францисканський чи парафіяльний храм з прагненням пережиття благодаті повного відпусту, про яку просив св. Франциск з Ассізі;

-          помолитись в цьому храмі Господню Молитву («Отче наш») та Визнання віри («Вірую в Бога…»);

-          приступити до святої сповіді (бути в стані освячуючої благодаті);

-          прийняти св. Причастя, помолитись в намірах Святішого Отця;

-          виключити прив’язання до будь-якого гріха, навіть легкого.

На суботу 1 серпня припадає 4 річниця смерті першого після часів комуністичної неволі настоятеля нашої парафії – о. Яна Крапана, заслугою якого було повернення цієї Святині та її реставрація. Заохочуємо усіх до участі в цей день у св. Месах та до пожертвування св. Причастя за небесну винагороду для о. Яна Крапана в дусі вдячності за його пастирське служіння!

Спільнота «Тавор» запрошує до співпраці співаків, а також тих, що грають на музичних інструментах. Детальну інформацію та контактні телефони розміщено на таблицях оголошень. Запрошуємо до спільної прослави Бога через спів і музику!

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на серпень 2020 р.:

Молімося за всіх людей, які працюють і живуть на морі чи біля моря, зокрема, за моряків, рибалок і їхні сім'ї

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego