www.st-alexander.opoka.org


Idź do treści


ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ - XVIII Неділя Звичайна  - 02.08.2020 р.

Дорогі парафіяни! Триває місяць серпень, котрий в Церкві вважається місяцем особливої молитви про духа тверезості та повного утримання від алкоголю. Заохочуємо усіх до повної відмови, принаймні в цьому місяці, від споживання алкогольних напоїв. Не забуваймо, що споживання алкоголю під час літніх подорожей несе особливу загрозу для нас самих та для оточуючих. Закликаємо усіх бути поміркованими, а ще краще – повністю дотримуватись абстиненції, яку варто пожертвувати в намірах усіх залежних від алкоголю та їхніх родин.

Хоча сьогодні й неділя, але в літургічному календарі ми вшановуємо Матір Божу Ангельську. Цього дня у всіх францисканських та парафіяльних храмах (тобто, і в нашому Соборі) можна отримати повний відпуст Порціункули. Умови його отримання:

  • побожно відвідати францисканський чи парафіяльний храм з прагненням пережиття благодаті повного відпусту, про яку просив св. Франциск з Ассізі;

  • помолитись в цьому храмі Господню Молитву («Отче наш») та Визнання віри («Вірую в Бога…»);

  • приступити до святої сповіді (бути в стані освячуючої благодаті);

  • прийняти св. Причастя, помолитись в намірах Святішого Отця;

  • виключити прив’язання до будь-якого гріха, навіть легкого.

Одразу після благословення ми відмовимо вказані молитви, щоб й ми теж могли отримати цей відпуст. Його ми можемо жертвувати або за самих себе, або за когось іншого, або за померлих.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

4 серпня, у вівторок – обов’язковий спомин св. Йоана Марії Віанея, покровителя парафіяльних настоятелів. Особливо памятаймо в цей день у своїх молитвах про нашого настоятеля о. Станіслава, благаючи для благодаті, потрібні для керування нашої парафіяльною спільнотою!

6 серпня, в четвер – Свято Преображення Господнього. Розклад св. Мес – як впродовж тижня: 730, 900 і 1800. Традиційно цього дня ми освячуємо яблука та інші плоди нового врожаю. Також це буде перший четвер місяця, тому після вечірньої св. Меси відбудеться виставлення Пресвятих Дарів з молитвою про нові покликання до священства і монашого життя.

Так само 7 серпня, з нагоди першої п’ятниці місяця, після вечірньої св. Меси відбудеться молебень до Пресвятого Серця Ісуса;

8 серпня, в суботу – обов’язковий спомин св. Домініка, пресвітера, засновника Ордену Отців Проповідників (Домініканців). Варто пам’ятати, що будівництво нашого Храму розпочали саме домініканці, котрі міцно повязані з Києвом, оскільки тут перебував св. Яцек Одровонж – покровитель Києва та місіонер Київської Русі.

Спільнота «Тавор» запрошує до співпраці співаків, а також тих, що грають на музичних інструментах. Детальну інформацію та контактні телефони розміщено на таблицях оголошень. Запрошуємо до спільної прослави Бога через спів і музику!

Ми від щирого серця дякуємо тим, хто в цей важкий час пандемії підтримує нашу парафію молитвами та фінансовими пожертвами! Хай Бог винагородить! Водночас, надалі просимо Вас про подальшу молитовну та посильну фінансову підтримку. Пожертви на утримання парафії можна скласти до скарбниці, що знаходиться в храмі, або перерахувати на розрахунковий рахунок парафії, котрий вказано на нашій інтернет-сторінці в розділі «Контакти». В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «Благодійний внесок на храм». Дякуємо усім за розуміння, підтримку і усі Ваші пожертви!

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на серпень 2020 р.:

Молімося за всіх людей, які працюють і живуть на морі чи біля моря, зокрема, за моряків, рибалок і їхні сім'ї

Нехай добрий і милосердний Господь

береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра,

щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.

 

Вул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego