www.st-alexander.opoka.org


Idź do treściСЕСТРИ ГОНОРАТКИ

Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії

Згромадження було засновано 4 жовтня 1888 р. в м. Закрочим, біля Варшави, під духовним керівництвом блаженного отця Гонората Козьмінського Cap (1829-1916) та співпраці Слуги Божої Анелі Рози Годецької (1861-1937).        

До Києва сестри прибули в лютому 1978 року на запрошення о. Тадеуша Гоппе, який приїжджав до Києва з Одеси. Першою сестрою була Станіслава Курдибаха. Сестра служила спочатку в парафії на Святошино, а згодом, коли віруючим повернули храм, в 1990 році, в парафії св. Олександра. Там вона виконувала всю необхідну для парафії працю: багато шила та гафтувала літургійні шати, бо в парафії не було нічого на той час, разом з парафіянами брала активну участь у відбудові храму св. Олександра.

Згодом, спільнота сестер, що служила при парафії, зростала, як відповідь на потреби спільноти вірян. Все більше дітей, молоді та дорослих приходило до храму. Сестри допомагали священникам у душпастирській діяльності.

На сьогоднішній день сестри продовжують своє служіння при храмі: ведуть недільну школу, огортають опікою дошкільнят і учнів 1-11 класів, організовують літні формаційно-відпочинкові виїзди. Також провадять катихизу для молоді та дорослих,  готуючи їх до таїнств Причастя та Миропомазання. Окрім катихитичної діяльності при парафії служить сестра органістка, котра прикрашає співом і органною музикою Святі Меси, вінчання та ін. Сестри оздоблюють вівтар квітами, дбаючи про красу храму та Літургії. Через створену при Згромадженні Спільноту Шанувальників Непорочного Серця Марії сестри розвивають культ Непорочного Серця Марії. У 2012 році дві сестри розпочали своє служіння у парафіяльній кухні. 

Виконуючи різноманітну працю, сестри намагаються відчитувати знаки часу та бути вірними духові Засновників, аби у такий спосіб відроджувати суспільство зсередини, підтримуючи вогонь віри в своєму середовищі.

 

Контакт:
www.honoratki.org.ua


ФОРМАЦІЙНА ГРУПА «ТАВОР»

- це відкритий християнський осередок для зустрічей, молитви, формації, спільного служінни і розвитку в дусі взаємоповаги та любові для активних християн, об'єднаних спільною місією та цінностями, які прагнуть пізнавати Живого Бога, усвідомлювати себе Його рідними дітьми, приймаючи материнську любов Пресвятої Діви Марії, і в натхненні Святим Духом йти Господнім стежками.

Основна діяльність: організація загальних зустрічей групи, організація та проведення реколекцій та нічних чувань, євангелізаційна діяльність, інші служіння.

Час проведення: щоп'ятниці, по закінченню вечірньої Служби, молитви екзорцизму та інших молитовних намірів окрім різдвяно-новорічних та літніх канікул, а також пропусків з окремих випадків.

Оріентовний початок: 19:10

Місце проведення: Назаретянський будинок, що у дворі парафії Св. Олександра.

Контакт: 050 663 79 85; 

097 952 42 72,

live.tavor@gmail.com

Відповідальний: Олександр Івашков

Духівник: о. Йосип КостевськийЛИЦАРІ КОЛУМБА

Лицарі Колумба, найчисленніша мирянська, братерська організація у світі. Подібно до своїх предків, які діяли більше століття тому, сьогоднішні лицарі стоять пліч-о-пліч у підтримці не лише один одному, а й надають допомогу церкві. Орден Лицарів Колумба заснував католицький священник, вікарій парафії  Майкл Мак Гівні разом з чоловіками католиками. Це відбулося на весні 1882 року у місті Нью Гейвен Штат Коннектикут США.

Одним з головних завдань нашого ордену є підтримка покликання до духовного життя. Орден Лицарів Колумба має 4 (чотири) основні принципи: БЛАГОДІЙНІСТЬ, ЄДНІСТЬ, БРАТЕРСТВО, ПАТРІОТИЗМ. Сьогодні орден стоїть на захисті Віри, Родини, Громади, Життя. Тобто ще одним важливим завданням ордену є зміцнення сім’ї. Лицарі Колумба є опорою церкви, священників, єпископів. Тобто ще одним важливим завданням ордену є зміцнення сім’ї. Орден також відомий у світі, як один з найсильніших захисників святості людського життя від його природного зачаття до природної смерті.

В Україні орден почав зароджуватися ще в 2005 році , але свою діяльність розпочав безпосередньо у 2011 році. Першими лицарями в Ураїні стали:  римо-католицький Архієпископ і Митрополит  Мечислав  Мокшицький, та  Глава Української греко-католицької  церкви  Святослав Шевчук. Станом на 1 червня 2019 року в Україні діють 29 Рад в більше як 20 містах України.

Київсько-Житомирська дієцезія має лише одну раду яка діє при парафії Св. Олександра, і налічує 37 лицарів ради. Тому ми радо запрошуємо до членства в Ордені чоловіків, які є практикуючими католиками, яким виповнилося 18 років, а також хто бажає укріпити себе та родину у вірі, служити Церкві і суспільству у наймогутнішій чоловічій компанії.

Контакт: 067 252 21 78; 

kofc.ua.16626@gmail.com

Відповідальний: Віктор Смульський  

Духівник: о. Андрій ПедайВул. Костьольна, 17,  01001 Київ; st.alexander.kiev@gmail.com

Powrót do treści | Wróć do menu głównego