Неділя Божого Милосердя – 11 квітня 2021 р.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Алілуя!

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІІ Великодню Неділю, котра, завершує Великодню Октаву. 2000 року, під час канонізації св. Фаустини Ковальської, Папа св. Йоан Павло ІІ встановив, що в цей день відзначається Свято на вшанування Божого Милосердя, а ІІ Великодня Неділя також отримала назву: Неділя Божого Милосердя. Зараз як ніколи увесь світ та наша Вітчизна потребують Милосердя Всевишнього. Тому заохочуємо всіх до відмовляння Коронки до Божого Милосердя у власних домівках! Промовляючи цю молитву, перепрошуймо за наші гріхи та за гріхи усього світу, а також просімо Бога, повного милосердя, про подолання військової загрози та епідемії коронавірусу.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

13 квітня, у вівторок – спомин св. Мартина І, Папи і мученика.

Також на 13 квітня припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, а після св. Меси – на богослужіння перед Фігурою Богородиці. Заздалегідь дякуємо усім за пожертви на квіти для Її вівтаря! Ці пожертвування можна складати до скарбнички, що біля вівтаря Діви Марії. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Нагадуємо усім про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Священики нашої парафії завжди чекають на Вас у Храмі.
З огляду на епідеміологічну небезпеку, до Таїнства Сповіді просимо приходити у захисних масках та зберігати належну відстань між собою!

Також заохочуємо усіх попіклуватись про тих наших рідних і близьких, котрі не можуть самостійно відвідати святиню та тут приступити до святих таїнств. З приводу відвідання священиків вдома чи в лікарні просимо звертатись до сакристії.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.