ІV Неділя Великого Посту – 14 березня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже IV Неділю Великого Посту, яка називається LAETARE (від лат.: «Радіти»), котра символізує радість посеред покути – радість від прийдешнього Свята Великодня, Свята Перемоги Спасителя над гріхом і смертю.

Впродовж Великого Посту запрошуємо на покутні молебні, котрі в нашому храмі відбуваються за таким розкладом:

ХРЕСНА ДОРОГА

від понеділку до п’ятниці – о 700
та після вечірньої св. Меси, що о 1800;

Хресна Дорога польською мовою – по п’ятницях після св. Меси о 900;

Хресна Дорога для дітей – щосуботи після св. Меси о 900;

ГІРКІ ЖАЛІ (Молебень до Страстей Господніх)

від понеділку до п’ятниці – після св. Меси о 730 та о 1730;
в неділю – після св. Мес о 1000 (українською мовою) та 1400 (польською мовою).

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужіннях Хресної Дороги та Молебні «Гіркі Жалі» можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Триває Новенна до св. Йосипа Обручника Пресвятої Діви Марії напередодні його Урочистості. В нашому храмі вона відправляється після усіх св. Мес. Також заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни у власних домівках!

19 березня, в п’ятницю, ми будемо відзначати Урочистість св. Йосипа Обручника Пресвятої Діви Марії та Опікуна святої Церкви. Божі Служби в цей день будуть відправлятись за звичайним розкладом (730, 900 і 1800). Також це є іменини о. Йосипа, котрий служить в нашій парафії. Оточімо нашого душпастиря та його служіння нашою сердечною і вдячною молитвою!

На цьому тижні в нашій парафії відбудуться Великопісні реколекції, які проведе о. Емануїл Сабадах OFM. Реколекції триватимуть з 19 березня (п’ятниця) по 21 березня (неділя) включно. В ці дні конференції виголошуватимуться під час кожної св. Меси.
Щиро запрошуємо усіх долучитись до Духовних вправ періоду покути і навернення!

Нагадуємо, що в нашій парафії триває підготовка до Таїнства Миропомазання для осіб, котрі були охрещені  в Католицькій Церкві, але ще не приступили до цього другого Таїнства християнського воцерковлення. Підготовчі зустрічі відбуваються кожної неділі о 1515 в Назаретанському будинку.

Дорогі парафіяни! Нагадуємо, що до Центральних святкувань Ювілею 700-річчя Київської Дієцезії готується видання пам’ятного альбому, присвяченого цій вікопомній даті. У зв’язку з цим знову звертаємось до усіх з проханням про пошук у приватних (сімейних) архівах старовинних фотографій чи документів, які пов’язані з визначними подіями у житті Дієцезії. Якщо в когось є відповідні матеріали, то дуже просимо про тимчасову передачу цих свідчень священикам нашої парафії. Образу після сканування фотографій чи документів (терміном до одного тижня) їх буде Вам повернуто! Заздалегідь дякуємо усім, хто в такий спосіб долучиться до святкування Ювілею нашої Дієцезії!

Також дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь БЕРЕЖЕ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!