ІІ Неділя Звичайна – 16 січня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Ми й надалі перебуваємо в радості Христового Різдва, хоча у літургічному календарі Церкви вже проживаємо Звичайний період.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

18 січня, у вівторок, розпочинаємо в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Нехай цей намір та прагнення єдності будуть присутнім не тільки у наших спільних молитвах, але й у особистих, приватних!

21 січня, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Агнеси, діви і мучениці.

Інформуємо, що відсьогодні (неділя, 16.01.2022 р.) в нашій парафії, після недовгої перерви, спричиненої минулими святами, відновлюється практика щонедільної «Молитви прославлення», котра відбуватиметься після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Наступна неділя, 23 січня, буде Неділею Божого Слова. Коли 2019 року Папа Франциск встановлював у Літургії Церкви цю неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений святкуванню, роздумам та поширенню Божого слова.

Від імені нашого парафіяльного хору «Inspiratum» вже зараз запрошуємо усіх на різдвяний концерт, котрий відбудеться в нашому Соборі у четвер, 27 січня 2022 р. Початок концерту – після вечірньої св. Меси, що о 1800. Вхід вільний.

Нагадуємо, що в нашій парафії тривають душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» ще можна в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.