ІІ Неділя Звичайна – 17 січня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми й надалі перебуваємо в радості Христового Різдва, хоча у літургічному календарі Церкви вже проживаємо звичайний період.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

18 січня, в понеділок, розпочинаємо в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Нехай цей намір та прагнення єдності будуть присутнім не тільки у наших спільних молитвах, але й у особистих, приватних!

21 січня, в четвер – обов’язковий спомин св. Агнеси, діви і мучениці.

Наступна неділя, 24 січня, буде Неділею Божого Слова. Коли Папа встановлював в Літургії Церкви цю неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений святкуванню, роздумам та поширенню Божого слова.

Від імені Душпастирства Поляків з сумом повідомляємо, що захід «КОЛЯДА ПРИ ВЕРТЕПІ», котрий мав відбутись сьогодні (17.01.2021 р.) після св. Меси о 1400, переноситься на пізніший термін. Причина цього – захворювання молодих артистів. Закликаємо усіх оточити своєю молитвою учасників гурту «Polanie znad Dniepru» (м. Київ)! Що ж стосується часу проведення «КОЛЯДИ», то про нього ми повідомимо пізніше.

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, дякуємо усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!