III Великодня неділя – 18 квітня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІІІ Великодню Неділю. Вже другий рік поспіль цей щасливий, урочистий час поєднаний для нас з обмеженнями, спричиненими пандемією коронавірусу.

Як ми знаємо, в Києві карантин продовжено, як мінімум, до 30 квітня, а, отже, досить багато хто з наших парафіян позбавлений можливості відвідати в неділю Божий храм, але мають можливість долучитись до Євхаристії за допомогою ЗМІ. Тож, принагідно, прагнемо нагадати Вам, дорогі парафіяни, що така участь у св. Месі є чинною тільки тоді, коли ця Божа Служба транслюється «в реальному часі», наживо. Тобто, не годиться використовувати завчасно записану св. Месу та відтворювану на відповідних електронних засобах пізніше, у зручний час.

У Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

21 квітня, у середу – довільний спомин св. Анзельма, єпископа і Вчителя Церкви.

23 квітня, у п’ятницю – довільний спомин св. Адальберта (Войцеха), єпископа і мученика.

Наступна неділя (ІV Великодня Неділя) в традиції Церкви має назву «Неділя Доброго Пастиря». Вона розпочинає Тиждень Молитов про Священицькі і Чернечі Покликання.

Нагадуємо усім про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Священики нашої парафії завжди чекають на Вас в Храмі.
З огляду на епідеміологічну небезпеку, до Таїнства Сповіді просимо приходити у захисних масках та зберігати належну відстань між собою!
Також заохочуємо усіх попіклуватись про тих наших рідних і близьких, котрі не можуть самостійно відвідати святиню та тут приступити до святих таїнств. З приводу відвідання священиків вдома чи в лікарні просимо звертатись до сакристії!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.