ІIІ Неділя Звичайна – 24 січня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні ми проживаємо Неділю Божого Слова. Коли Папа встановлював в Літургії Церкви цю неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений вшануванню, роздумам та поширенню Божого слова. Намагаймося сьогодні в родинному колі прочитати фрагмент Святого Письма та спільно над ним поміркувати.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

25 січня, в понеділокСвято Навернення св. Апостола Павла. Традиційно це свято завершує в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Але прагнення Господа: «щоб всі були одне» – нехай завжди буде присутнє у наших спільних та особистих молитвах!

26 січня, у вівторок – обов’язковий спомин свв. Тимотея і Тита, єпископів.

28 січня, в четвер – обов’язковий спомин св. Томи Аквінського, священика і Вчителя Церкви. Це – патрональне свято київського Інституту св. Томи Аквінського. З цієї нагоди отці-домініканці запрошують 29-30 січня на відпуст. Детально з цією інформацією можна ознайомитись на стендах при вході до храму.

Від середи, 3 лютого, в нашій парафії розпочинається другий цикл передшлюбних катехез, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуватимуться кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий провадитиме ці катехези.

Від імені Душпастирства Поляків запрошуємо на «КОЛЯДУ ПРИ ВЕРТЕПІ», котра – як ми сподіваємось – відбудеться в неділю 31 січня після св. Меси о 1400. Тож щиро запрошуємо, зокрема, від імені київського Гурту «Polanie znad Dniepru»!

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, дякуємо усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Одночасно, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!