IV Великодня неділя – 25 квітня 2021 р. (Неділя Доброго Пастиря)

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІV Великодню Неділю, котра в традиції Церкви має назву «Неділя Доброго Пастиря». Вона розпочинає Тиждень Молитов про Священицькі і Чернечі Покликання. Молімося до Господа про нових працівників на Його жнива, про нові покликання, зокрема з нашої парафії, до священицького і чернечого служіння, до богопосвяченого життя!

Також закликаємо усіх особливо молитись за Ординарія нашої Київсько-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького та за Єпископа-Помічника Олександра Язловецького про усі потрібні для них Божі благодаті!

На завтра (понеділок, 26 квітня) припадає 35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день під час вечірньої св. Меси (1800) особливо молитимемось за усіх загиблих, а також просити про здоров’я і потрібні благодаті для живих ліквідаторів та жертв цієї найбільшої техногенної катастрофи минулого ХХ століття. Запрошуємо всіх до спільної молитви!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

28 квітня, в середу – спомин св. Людвіка Марії Гріньйон де Монфор, пресвітера.

29 квітня, в четвер – свято св. Катерини Сієнської, діви і Вчителя Церкви, Покровительки Європи.

1 травня, в суботу – спомин св. Йосипа, робітника.
З цієї нагоди 1 травня 2021 року у Санктуарії св. Йосифа, що в м. Гнівань (Вінницька область) відбуватиметься Всеукраїнське паломництво чоловіків.

Єпископат України запрошує до участі у цьому паломництві представників парафій з усіх дієцезій.
«Запрошуємо Вас, чоловіки, батьки та юнаки, прийдіть 1 травня до святого Йосифа. Урочистість у Гнівані започаткує прощу статуї святого Йосифа по усіх сім’ях наших парафій. Бог приготував багато благодатей для Вас і Ваших родин! Ми сподіваємось, що представники усіх парафій України прийдуть до святого Йосифа», – пишуть єпископи України у Пастирському посланні з нагоди Року святого Йосипа. З усіх питань щодо участі у цьому паломництві, просимо звертатись до сакристії.

На цьому тижні (субота, 01.05.2021 р.) в нашій парафії розпочинається відправлення Травневих Молебнів до Пресвятої Діви Марії з Лоретанською Літанією: в будні дні – після Божих Служб о 1800, в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Крім того, це буде перша субота місяця, тому після вечірньої св. Меси і  адорації з Травневим Молебнем відбудеться зміна таємниць Розарію. Запрошуємо усіх учасників Живого Розарію, а також усіх тих, хто хотів би долучитись до цієї чудової молитви Церкви!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.