ХІІІ неділя звичайна – 27 червня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Нагадуємо, що минають останні дні червня – місяця, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. У нашій парафії Червневі Молебні з Літанією до Серця Ісуса ще триватимуть від понеділка до середи включно після св. Мес о 1800, а сьогодні (в неділю) – після св. Мес о 1000 та 1400.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

28 червня, в понеділок – обов’язковий спомин св. Іринея, єпископа і мученика.

Також 28 червня є Днем Конституції України, тож завтра ми особливо молитимемося за нашу Вітчизну – за Україну;

29 червня, у вівторок – Урочистість святих Апостолів Петра і Павла. Цього дня Святі Меси відправлятимуться о 730, 1000 та 1800. Усі пожертви, зібрані під час цих Божих Служб, будуть скеровані на Апостольський Престол.

Також в цей день можна отримати повний відпуст за використання девоціоналій, освячених Папою Римським або єпископом. Для цього треба відмовити «Отче наш», «Радуйся, Маріє», «Вірую».

30 червня, в середу – довільний спомин свв. Першомучеників святої Римської Церкви.

3 липня, в суботу – свято св. Томи, Апостола.

На цей тиждень припадають дні нашої духовної віднови – перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви: у четвер – про нові покликання до священства і чернечого життя, у п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса, у суботу – марійний молебень з Лоретанською Літанією.

Крім того, в суботу після св. Меси і адорації – зміна таємниць Розарію. Запрошуємо всіх учасників Живого Розарію, а також усіх тих, хто хотів би долучитись до цієї чудової молитви Церкви!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.