ІI Неділя Великого Посту – 28 лютого 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогоднішня неділя завершує Тиждень молитов про тверезість народу, але й надалі пам’ятаймо в своїх молитвах, про тих, хто потерпає від алкоголізму, наркоманії тощо, а також про їхні родини, та просімо Бога про дар зцілення для них від різного роду залежностей.

Під час Великого Посту в нашій парафії відправлятимуться наступні покутні Богослужіння:

в будні дні:

700Хресна Дорога; після св. Меси о 730Гіркі Жалі;

1730Гіркі Жалі; після св. Меси о 1800Хресна Дорога;

кожної п’ятниці після св. Меси о 900Хресна Дорога;

кожної суботи після св. Меси о 900Хресна Дорога для дітей.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Католицька спільнота «Новий Тавор» радо повідомляє про відновлення (після майже тримісячної перерви) Молитви прославлення, котра відбуватиметься в нашій парафії кожної неділі після вечірньої св. Меси (1800), й запрошує усіх бажаючих вже сьогодні (28.02.2021 р.) долучитися до спільного молитовного прославлення Господа!

На цей тиждень припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви. В суботу після св. Меси і адорації – зміна таємниць Розарію. Запрошуємо усіх учасників Живого Розарію, а також усіх тих, хто хотів би долучитись до цієї чудової молитви Церкви!

На четвер, 4 березня, припадає 30-та річниця консекрації Владики Яна Пурвінського, єпископа-сеньйора Київсько-Житомирської Дієцезії. Молимося в цей день за багаторічного пастиря нашої Єпархії!

Дорогі парафіяни! До Центральних святкувань Ювілею 700-річчя Київської Дієцезії готується видання пам’ятного альбому, присвяченого цій вікопомній даті. У зв’язку з цим звертаємось до усіх з проханням про пошук у приватних (сімейних) архівах старовинних фотографій чи документів, які пов’язані з визначними подіями у житті Дієцезії. Якщо в когось є відповідні матеріали, то дуже просимо про тимчасову передачу цих свідчень священикам нашої парафії. Образу після сканування фотографій чи документів (терміном до одного тижня) їх буде Вам повернуто! Заздалегідь дякуємо усім, хто в такий спосіб долучиться до святкування Ювілею нашої Дієцезії!

Також дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на березень 2021 року:

Молімося, щоб ми з оновленою глибиною жили Таїнством Примирення, щоб насолоджуватися нескінченним Божим милосердям.

НЕХАЙ ДОБРИЙ І МИЛОСЕРДНИЙ ГОСПОДЬ БЕРЕЖЕ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!