ІV Неділя Звичайна – 31 січня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Минають вже останні дні, впродовж котрих ми ще співаємо колядки. Підтримуймо цю чудову традицію – спів колядок – у ґроні наших родин та наших знайомих!

Також у цьому контексті Душпастирство Поляків та Гурт «Polanie znad Dniepra» сьогодні запрошують на «Коляду при вертепі», що відбудеться після св. Меси о 1400. Це колядування, а також наші молитви жертвуємо за усіх лікарів та інших медичних працівників, котрі протидіють пандемії коронавірусу. Щиро запрошуємо!

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

2 лютого, у вівторокСвято Стрітення Господнього Матері Божої Громничної, а водночас – День Богопосвяченного Життя. В цей день прагнемо довірити Господу усіх тих, хто через священицькі або чернечі обітниці посвятив своє життя Богу. Св. Меси відбуватимуться за розкладом: 730, 1000, 1300 та 1800.

Також на Стрітення ми традиційно освячуємо свічки-громниці. Громниця є знаком присутності сили Христа – символом Світла, в променях якого ми все бачимо в світлі віри. Громниця має з пошаною зберігатись в кожному домі та часто запалюватись – під час буревіїв, сильних гроз, граду, коли ширяться пожежі чи загрожує повінь, а також в хвилину, коли хтось близьких відходить до вічності. Освячення громниць відбуватиметься під час усіх св. Мес, і тільки під час св. Мес, оскільки цей обряд є інтегральною частиною Божої Служби.

3 лютого, в середу – довільний спомин св. Власія, єпископа і мученика. Цього дня, згідно з традицією, на завершення св. Меси вірні можуть отримати спеціальне благословення, поєднане з молитвою про захист від захворювань горла і язика. Це благословення буде вділятись після кожної св. Меси.

5 лютого, в п’ятницю – спомин св. Агати, діви і мучениці. В цей день Церква благословляє хліб і воду. Також цього дня свої іменини святкує сестра Агата, що працює в нашій парафії. Огорнімо сестру нашими молитвами!

На цей тиждень припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви. В суботу, після св. Меси і адорації, – зміна таємниць Розарію. Запрошуємо усіх учасників Живого Розарію, а також усіх тих, хто хотів би долучитись до цієї чудової молитви Церкви!

Наступна неділя – Неділя адорації (1-а неділя місяця). Після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься коротка адорація Пресвятого Таїнства. Не залишаймо храм зразу після завершення Служби, але приділимо кілька хвилин на те, щоб вшанувати Ісуса Христа у Найсвятішому Таїнстві Вівтаря!

Від середи, 3 лютого, в нашій парафії розпочинається другий цикл передшлюбних катехез, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуватимуться кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий провадитиме ці катехези.

Також 3 лютого запрошуємо на 1000 усіх, хто мають час і бажання присвятити його допомозі у прибирання нашого храму, зокрема допомогти розбирати ялинки і вертеп. Заздалегідь усім дякуємо!

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на лютий 2021 року:

Молімося за жінок – жертв насильства, щоб суспільство їх захищало, а їхні страждання були помічені й почуті.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!