ІII Неділя Великого Посту – 7 березня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні, в ІІІ Неділю Великого Посту, ми особливо молимось за ненароджених дітей, котрих матері носять під своїм серцем. Просімо Бога, щоб ніхто не наважився підняти руку на це беззахисне життя! Просімо за тих матерів, котрі мають нелюдські наміри вбивства власних дітей, щоб вони отямились! Просімо за лікарів та медичний персонал, що спричиняються до гріха дітовбивства під час абортів, про дар навернення і покаяння!

Також сьогодні – перша неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та о 1400  відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та Адорація Христа в Євхаристії. Також після Божих Служб відбуватиметься благословення дітей.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

8 березня, в понеділок – спомин св. Йоана Божого, монаха;

9 березня, у вівторок – спомин св. Франциски Римлянки, монахині.

Впродовж Великого Посту запрошуємо на покутні молебні, котрі в нашому храмі відбуваються за таким розкладом:

ХРЕСНА ДОРОГА

від понеділку до п’ятниці – о 700
та після вечірньої св. Меси, що о 1800;

Хресна Дорога польською мовою – по п’ятницях після св. Меси о 900;

Хресна Дорога для дітей – щосуботи після св. Меси о 900;

ГІРКІ ЖАЛІ (Молебень до Страстей Господніх)

від понеділку до п’ятниці – після св. Меси о 730 та о 1730;
в неділю – після св. Мес о 1000 (українською мовою) та 1400 (польською мовою).

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужіннях Хресної Дороги та Молебні «Гіркі Жалі» можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Католицька спільнота «Новий Тавор» запрошує усіх зацікавлених на курс «РУАХ», гаслом якого є слова Спасителя: «Пізнаєте правду, і правда визволить вас» (Йн 8, 32). Наступна зустріч відбудеться у нашій парафії у вівторок (09.03.2021 р.) о 1900.

10 березня (в середу) розпочинається Новенна до св. Йосипа, Обручника Пресвятої Діви Марії напередодні його Урочистості. В нашому храмі вона буде відправлятись після усіх св. Мес. Також заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни у власних домівках.

13 березня, в суботу, після вечірньої св. Меси сердечно всіх запрошуємо на наш щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Запрошуймо також на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Під час Великого Посту в нашій парафії відбудуться Великопісні реколекції, які проведе о. Емануїл Сабадах OFM. Реколекції триватимуть з 19 березня (п’ятниця) по 21 березня (неділя) включно.
В ці дні конференції виголошуватимуться під час кожної св. Меси. Щиро запрошуємо усіх долучитись до Духовних вправ періоду покути і навернення!

Нагадуємо, що в нашій парафії триває підготовка до Таїнства Миропомазання для осіб, котрі були охрещені  в Католицькій Церкві, але ще не приступили до цього другого Таїнства християнського воцерковлення. Підготовчі зустрічі відбуваються щонеділі о 1515 в Назаретанському будинку.

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь БЕРЕЖЕ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!