V Неділя Звичайна – 7 лютого 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні – Перша неділя місяця, тому після Божих Служб запрошуємо дітей на спеціальне благословення, а після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься коротка адорація Пресвятого Таїнства.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

8 лютого, в понеділок – довільний спомин св. Жозефіни Бакіти, діви.

Також на цей день припадає Міжнародний день молитви за жертв торгівлі людьми.

10 лютого, в середу – обов’язковий спомин св. Схоластики, діви – сестри св. Бенедикта. Особливо огорнімо в цей день нашими молитвами Сестер-Бенедиктинок з Абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Житомирі.

11 лютого, у четвер – спомин Пресвятої Богородиці з Люрд.

Водночас це є Всесвітній День Хворих, тож особливо запрошуємо на св. Меси усіх наших парафіян, що потерпають від різних захворювань. Всіх решта заохочуємо допомогти своїм недужим рідним, близьким і знайомим дістатись в цей день до храму. Усім хворим після всіх св. Мес буде вділятись таїнство Єлеопомазання (Таїнство Хворих). Нагадуємо: таїнство помазання хворих призначається для зміцнення важкохворих та для тих, що наближаються до межі життя. Також його можуть прийняти ті, хто готується до операції. Умовою прийняття цього таїнства являється попередня свята Сповідь. Єлеопомазання можна приймати багато разів в життя, й не тільки перед смертю! Натомість померлим таїнство помазання не вділяється.

12 лютого, в п’ятницю, Спільнота «Новий Тавор» та о. Павло Вишковський ОМІ запрошують на нічне чування, присвячене Пресвятій Діві Марії. Чування розпочнеться о 2200. Щиро всіх запрошуємо, а з детальною інформацією можна ознайомитись на стендах при вході до храму!

13 лютого, в суботу, після вечірньої св. Меси сердечно всіх запрошуємо на наш щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Запрошуймо також на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Від наступної неділі, 14 лютого 2021 року в нашій парафії розпочнуться катехези, що готують до прийняття Таїнства Миропомазання. На ці катехези запрошуємо тих дорослих, яких було охрещено у Римо-Католицькій Церкві, але вони ще не приступили до другого таїнства християнського воцерковлення – Миропомазання. Зустрічі будуть проходити щонеділі в «Назаретанському будиночку» о 1515. Просимо усіх зацікавлених звертатись до с. Ірини.

Крім того звертаємо увагу дітей та їхніх батьків, що так само від наступної неділі (14 лютого) ми знову запроваджуємо в нашій парафії св. Меси за участі дітей. Запрошуємо кожної неділі на 1130!

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!