I Неділя Адвенту – 27 листопада 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми розпочинаємо Адвент – час підготовки та очікування на пришестя Спасителя.

Впродовж усього часу Адвенту запрошуємо на Роратні Божі Служби, котрі в нашому Соборі відбуватимуться за таким розкладом:

730 – св. Меса Роратня
після св. Меси – “Годинки” про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії.
«Рорати» для дітей відправлятимуться кожної суботи о 900.

Від щирого серця запрошуємо на ці св. Меси та просимо не забувати приносити з собою свічки!

У вівторок, 29 листопада, розпочнеться Новенна напередодні Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Заохочуємо усіх як до участі в цій Дев’ятниці в нашому храмі (після кожної св. Меси), так і до приватного відмовлення у власних домівках, в родинному колі!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

30 листопада, в середу Свято св. Андрія, Апостола.

3 грудня, в суботу – спомин св. Франциска Ксаверія, пресвітера.

На цей тиждень припадають дні нашого духовного відродження – перші четвер, п’ятниця і субота місяця. Після вечірніх св. Мес відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молебні.

Наступна неділя – ІІ Неділя Адвенту – День молитви і вдячності тим, котрі своїми пожертвуваннями підтримують Церкву на Сході. Своєю молитвою прагнемо висловити нашу вдячність тим, що впродовж багатьох років підтримують нашу Церкву в Україні власними пожертвами.

Як і кожного року, під час Адвенту буде проводитись Акція «Різдвяна Допомога Дітям». При вході до храму можна буде придбати спеціальні вігілійні свічки. Вартість однієї свічки становить 30 грн., але можна жертвувати більші суми. Усі кошти, зібрані таким чином, будуть скеровані на покупку різдвяних та новорічних подарунків для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, дітей з важкими захворюваннями. Заохочуємо усіх до участі в цій Акції і нехай Господь винагородить Вашу жертовність!

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на грудень:

Молімося, щоб волонтерські та гуманітарні організації знаходили людей, готових працювати для спільного блага, та продовжували шукати нових шляхів співпраці на міжнародному рівні.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.