І Неділя Великого Посту – 26 лютого 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Вже другий рік поспіль ми входимо в період Великого Посту в стані повномасштабної війни. Зараз Україна, як ніколи, потребує наших молитов! Не втомлюймося у нашому зверненні до Бога миру та просімо Його благодаті для всіх живих і вічне спочивання у світлі Його Слави для всіх загиблих!

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

по середах і п’ятницях о 700Хресна Дорога, а після св. Меси, що о 730«Гіркі Жалі»;

кожного буднього дня:
після св. Меси о 900Хресна Дорога, 1730«Гіркі Жалі»; після св. Меси о 1800Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

І Неділя Великого посту розпочинає Тиждень молитов про тверезість народу. Заохочуємо усіх впродовж найближчого тижня особливо пам’ятати в молитвах про тих, хто потерпає від різного роду залежностей (особливо – від алкоголізму), та про їхні родини!

На цей тиждень припадають дні нашого духовного відновлення: перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви відбуватимуться перед вечірньою св. Месою, о 1730.

Від минулої неділі (19 лютого 2023 року) в нашій парафії розпочались катехези, що готують до прийняття Таїнства Миропомазання. На ці катехези запрошуємо тих дорослих, котрих було охрещено у Римо-Католицькій Церкві, але вони ще не приступили до другого таїнства християнського воцерковлення – Миропомазання. Зустрічі відбуваються щонеділі в «Назаретанському будиночку» о 1515.

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на лютий 2023 року:

Молімося за тих, хто страждає внаслідок зла, зазнаного від членів церковної спільноти, щоб вони в самій Церкві знайшли конкретну відповідь на свій біль і страждання.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.