І Неділя Великого Посту – 6 березня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Зараз Україна, як ніколи потребує, наших молитов! Не втомлюймося у нашому зверненні до Бога миру та просімо Його благодаті для всіх живих і вічне спочивання у світлі Його Слави для всіх загиблих! А час Великого Посту, котрий ми зараз проживаємо, нехай зміцнить усіх нас у Божій Вірі, Надії та Любові! «Що ж сказати про це? Якщо Бог за нас, то хто проти нас? Той, Який Сина Свого не пощадив, а видав Його за всiх нас, як з Hим не дарує і нам всього?» (Рим. 8, 31-32).

Впродовж найближчого часу, допоки пересування містом є небезпечним, а комендантська година накладає вимушені значні ускладнення з відвідуванням св. Меси в храмах, заохочуємо Вас долучатись до молитви Церкви за допомогою наших католицьких медіа-ресурсів (як у телевізійній мережі, так і в мережі Інтернет). Зокрема, в нашому Соборі св. Меси відбуваються за таким розкладом:

з понеділка по суботу включно – о 900 та о 1800 – з трансляцією на каналі і веб-сторінці «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN)
в неділю – о 1000, 1230 та 1400
св. Меси о 1000 та 1230 транслюються на каналі та веб-сторінці «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN).

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі також відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

в будні дні: після св. Мес о 900Хресна Дорога;
о 1700 – Виставлення Пресвятих Дарів, «Гіркі Жалі», молитва св. Розарію;
після св. Меси о 1800Хресна Дорога;
в неділі Великого Посту після усіх св. Мес – молебень «Гіркі Жалі».

10 березня (в четвер) розпочинається Новенна до св. Йосипа, Обручника Пресвятої Діви Марії напередодні його Урочистості. В нашому Храмі вона буде відправлятись після усіх св. Мес.
Також особливо заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни, скерованої до Дбайливого Оборонця Христа та Втіхи стражденних, у власних домівках!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!