II Неділя Адвенту – 4 грудня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – День молитви і вдячності тим, котрі своїми пожертвуваннями підтримують Церкву на Сході. Своєю молитвою прагнемо висловити нашу вдячність тим, що впродовж багатьох років, а особливо – впродовж останніх місяців повномасштабної Війни, підтримують нашу Церкву в Україні власними пожертвами.

Впродовж усього часу Адвенту запрошуємо на Роратні Божі Служби, котрі в нашому Соборі відбуватимуться за таким розкладом:

730 – св. МЕСА РОРАТНЯ;
після св. Меси – «Годинки» про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії.
«Рорати» для дітей відправлятимуться кожної суботи о 900.

Від щирого серця запрошуємо на ці св. Меси та просимо не забувати приносити з собою свічки!

Триває Новенна напередодні Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Заохочуємо всіх як до участі в цій Дев’ятниці в нашому храмі (після кожної св. Меси), так і до приватного відмовлення у власних домівках, у родинному колі!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

7 грудня, в середу – обов’язковий спомин св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви.

8 грудня, в четверУрочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.
Св. Меси в ці дні будуть відправлятись о 730, 900 і 1800.

Усі пожертви, зібрані в цей день під час Божих Служб, будуть скеровані на підтримку «Радіо Марія». Хай Бог винагородить Вашу жертовність!

Наступна неділя (11 грудня) буде вже ІІІ Неділею АдвентуGaudete, або ж Неділею Радості. Водночас це є день молитов про християнське життя родин.

Як і кожного року, під час Адвенту буде проводитись Акція «Різдвяна допомога дітям». При вході до храму можна буде придбати спеціальні вігілійні свічки. Вартість однієї свічки становить 30 грн., але можна жертвувати більші суми. Усі кошти, зібрані таким чином, будуть скеровані на покупку різдвяних та новорічних подарунків для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, дітей з важкими захворюваннями. Заохочуємо усіх до участі в цій Акції і нехай Господь винагородить Вашу жертовність!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.