IІ неділя Адвенту – 5 грудня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – День молитви і вдячності тим, котрі своїми пожертвуваннями підтримують Церкву на Сході. Своєю молитвою прагнемо висловити нашу вдячність тим, що впродовж багатьох років підтримують нашу Церкву в Україні власними пожертвами.

Запрошуємо на Роратні св. Меси, котрі в нашому храмі відправляються з понеділка по суботу о 730. О 700 запрошуємо на «Годинки» про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії. Рорати для дітей – по суботах, о 900.

Триває Новенна напередодні Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Заохочуємо усіх як до участі в цій Дев’ятниці в нашому храмі (після кожної св. Меси), так і до приватного відмовлення у власних домівках, в родинному колі!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

7 грудня, у вівторок – обов’язковий спомин св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви.

8 грудня, в середуУрочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.
Св. Меси в ці дні будуть відправлятись о 730, 900 і 1800.

Усі пожертви, зібрані в цей день під час Божих Служб, будуть скеровані на підтримку «Радіо Марії». Хай Бог винагородить Вашу жертовність!

Наступна неділя (12 грудня) буде вже ІІІ Неділею АдвентуGaudete, або ж Неділею Радості. Водночас це є день молитов про християнське життя родин.

На тижні, що розпочався, в нашій парафії відбудуться Адвентові реколекції, котрі проведе о. Вадим Русаловський. Реколекції виголошуватимуться з п’ятниці (10 грудня) до неділі (12 грудня) під час усіх св. Мес. Від щирого серця запрошуємо і заохочуємо усіх до участі у цих духовних вправах!

Шановні парафіяни! Рада Ордену «Лицарів Колумба», яка діє при нашій парафії св. Олександра, запрошує всіх бажаючих відвідати ініціацію – церемонію прийняття до Ордену нових лицарів! Даний захід є відкритим для всіх бажаючих та відбудеться 8 грудня в нашому храмі після Меси о 1800 (тобто, приблизно о 1915). Ласкаво просимо!

Нагадуємо, що зараз в Католицькій Церкві по всьому світі триває Синод Єпископів, до участі в якому запрошено усіх вірних. В рамках проведення Синоду наступної неділі після вечірньої св. Меси (1800) в нашому Соборі відбудуться Синодальні дискусії на теми, з котрими можна ознайомитись на інформаційних стендах при вході до Храму. Щиро запрошуємо усіх долучитись до цих обговорень!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.