ІІ Неділя після Різдва Христового – 2 січня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Дорогі парафіяни! З Божою допомогою ми розпочали Новий 2022 рік. Усі ми з певним острахом дивимось сьогодні в майбутнє, але водночас бажаємо собі та одне одному, щоб цей рік став часом благословенним, часом повернення до нормального і мирного життя, котрого усі ми так прагнемо! Саме цього ми вам всім бажаємо, молімося за усіх вас до милосердного Бога і просимо Його про рясні благодаті для кожного з вас!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

6 січня, в четвер Урочистість Богоявлення – Трьох Царів.
Цього дня св. Меси відправлятимуться о 730, 1000, 1300 та 1800.
Згідно з традицією, на Богоявлення ми освячуємо крейду, кадило і золото. Освячене в цей день золото ми приносимо як пожертву на Церкву. Колись з нього робили літургічний посуд, а сьогодні воно використовується для реставрації позолоченого сакрального посуду. Якщо хтось прагне скласти в пожертву золото для позолоти літургічного посуду нашої парафії, то просимо приносити його до сакристії та передавати комусь зі священиків.

Крейдою пишемо на дверях наших домів латинські літери С + М + В 2022. Це – перші літери латинських слів: «Christus Mansionem Benedicat» – «Нехай Христос благословить цей дім».

На цей тиждень також припадають перші четвер і п’ятниця місяця. Після вечірніх св. Мес відбудеться виставлення Пресвятих Дарів та молебні, відповідно, про нові покликання до священства та чернечого життя та на честь Пресвятого Серця Ісуса. Щиро запрошуємо на спільну молитву!

На наступну неділю припадає Свято Хрещення Господнього. Згідно з традицією, в цей день освячуємо воду та згадуємо наше власне хрещення.

Після Урочистості Богоявлення (тобто, після 6 січня) в нашій парафії розпочнуться душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» можна вже зараз в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на січень 2022 року

За визнання прав і гідності людей, які зазнають дискримінації та переслідувань.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.