ІІ Неділя після Різдва Христового – 3 січня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

З Божою допомогою ми розпочали Новий 2021 рік. Усі ми бажаємо собі та одне-одному, щоб цей рік став часом благословенним, часом повернення до нормального життя, котрого усі ми так прагнемо!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

6 січня, в середу Урочистість Богоявлення – Трьох Царів. Цього дня св. Меси відправлятимуться о 730, 1000, 1300 та 1800.

Згідно з традицією, на Богоявлення ми освячуємо крейду, кадило і золото.

Освячене в цей день золото ми приносимо як пожертву на Церкву. Колись з нього робили літургічний посуд, а сьогодні воно використовується для реставрації позолоченого сакрального посуду. Якщо хтось прагне скласти в пожертву золото для позолоти літургічного посуду нашої парафії, то просимо приносити його до сакристії та передавати комусь зі священиків.

Крейдою пишемо на дверях наших домів латинські літери С + М + В 2021. Це перші літери латинських слів: «Christus Mansionem Benedicat» – «Нехай Христос благословить цей дім».

На цей тиждень також припадає перший четвер місяця. Після вечірньої св. Меси відбудеться виставлення Пресвятих Дарів та молебень про нові покликання до священства та чернечого життя. Щиро запрошуємо на спільну молитву!

9 січня, в суботу, особливо запрошуємо на вечірню св. Месу усіх членів Кіл Живого Розарію. Після св. Меси відбудеться Адорація Пресвятих Дарів, конференція та зміна таємниць.

На наступну неділю припадає Свято Хрещення Господнього. Згідно з традицією, в цей день освячуємо воду та згадуємо наше власне хрещення.

Дякуємо усім, хто в цей важкий, в тому числі для нашої парафії, час підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Одночасно, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на січень 2021 року

Щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з людьми, які сповідують інші релігії, щоб ми були відкритими для всіх.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!