ІІ Неділя Великого Посту – 5 березня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Триває час особливого випробування для усіх нас. Зараз Україна, як ніколи потребує, наших молитов! Й час Великого Посту, котрий ми зараз проживаємо, нехай зміцнить усіх нас у Божій Вірі, Надії та Любові!

Сьогодні – Перша неділя місяця, тому після Божих Служб запрошуємо дітей на спеціальне благословення, а після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься коротка адорація Пресвятого Таїнства.

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

по середах і п’ятницях о 700Хресна Дорога, а після св. Меси, що о 730«Гіркі Жалі»;

кожного буднього дня:
після св. Меси о 900Хресна Дорога, 1730«Гіркі Жалі»; після св. Меси о 1800Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

На цьому тижні в нашій парафії відбуватимуться Великопісні реколекції, які для нас проведе о. Віталій Прилепа, настоятель парафії Преображення Господнього (смт. Хорошів). Заохочуємо усіх обов’язково знайти час та долучитись до цих духовних вправ під час кожної св. Меси з п’ятниці (10 березня) до неділі (12 березня) включно!

10 березня (в п’ятницю) розпочинається Новенна до св. Йосипа, Обручника Пресвятої Діви Марії напередодні його Урочистості. В нашому Храмі вона буде відправлятись після усіх св. Мес. Також особливо заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни, скерованої до Дбайливого Оборонця Христа та Втіхи стражденних, у власних домівках!

Нагадуємо, що з 19 лютого в нашій парафії тривають катехези, що готують до прийняття Таїнства Миропомазання. На ці катехези запрошуємо тих дорослих, котрих було охрещено у Римо-Католицькій Церкві, але вони ще не приступили до другого таїнства християнського воцерковлення – Миропомазання. Зустрічі відбуваються щонеділі в «Назаретанському будиночку» о 1515.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.