IІI Неділя Звичайна – 22 січня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо Неділю Божого Слова. Коли Папа встановлював в Літургії Церкви цю Неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений вшануванню, роздумам та поширенню Божого слова. Намагаймося сьогодні в родинному колі прочитати фрагмент Святого Письма та спільно над ним поміркувати.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

24 січня, у вівторок – спомин св. Франциска Сальського, єпископа і Вчителя Церкви;

25 січня, в середуСвято Навернення св. Апостола Павла.
Традиційно це свято завершує в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Але прагнення Господа: «щоб всі були одне» – нехай завжди буде присутнє у наших спільних та особистих молитвах!

26 січня, в четвер – спомин свв. Тимотея і Тита, єпископів.

28 січня, в суботу – спомин св. Томи Аквінського, священника і Вчителя Церкви.

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», яка відбуватиметься після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Дорогі парафіяни! Інформуємо, що в нашій парафії з 1 лютого починається черговий цикл передшлюбних катехез. Вони відбуватимуться кожної середи о 1900. Нагадуємо, що участь у таких катехезах є обов’язковою умовою укладання сакраментального церковного шлюбу, а сам цей курс триває півроку. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий буде провадити ці катехези.

В нашій парафії тривають душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» ще можна в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.