II Неділя Звичайна – 15 січня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Всупереч усім негараздам та випробуванням сьогодення, ми й надалі перебуваємо в радості Христового Різдва. Хоча у літургічному календарі Церкви вже проживаємо Звичайний період.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

17 січня, у вівторок – спомин св. Антонія, абата.

18 січня, в середу, розпочинаємо в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Нехай цей намір та прагнення єдності будуть присутнім не тільки у наших спільних молитвах, але й у особистих, приватних!

21 січня, в суботу – спомин св. Агнеси, діви і мучениці.

Нагадуємо, що від минулої неділі (08.01.2023 р.) в нашій парафії, після недовгої перерви, спричиненої минулими святами, відновилась практика щонедільної Молитви прославлення, котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Також нагадуємо і звертаємо увагу дітей та батьків, що з минулої неділі в нашій парафії (після незначної перерви, пов’язаної з зимовими канікулами) знову відбувається недільна св. Меса для дітей (об 1130) та в повному обсязі проводяться катехези. Заохочуємо до участі й нагадуємо про важливість християнського виховання наших дітей та молоді!

Наступна неділя, 22 січня, буде Неділею Божого Слова. Коли у 2019-му році Папа Франциск встановлював в Літургії Церкви цю неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений святкуванню, роздумам та поширенню Божого слова.

Нагадуємо, що в нашій парафії тривають душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» ще можна в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.