ІII Неділя Адвенту – Gaudete – 11 грудня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Ми проживаємо вже ІІІ Неділю часу очікування на Різдво Христове (Адвенту) – Неділю Радості. Радіймо всупереч усім негараздам, трагедіям та випробуванням нашого сьогодення!

Радіймо, бо Господь близько!

На вівторок, 13 грудня припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, а після св. Меси – на богослужіння перед Фігурою Богородиці. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

13 грудня, у вівторок – спомин св. Луції, діви і мучениці;

14 грудня, в середу – спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви.

У п’ятницю, 16 грудня ми розпочинаємо Новенну до Дитятка Ісуса. Будемо відмовляти її спільно у храмі після св. Мес, а тих, хто не може долучитись до такої спільної молитовної практики, заохочуємо відмовляти цю Дев’ятницю вдома, у родинному колі, щоб таким чином духовно підготуватись до Різдва Христового!

Впродовж усього часу Адвенту запрошуємо на Роратні Божі Служби на честь Пресвятої Богородиці, котрі відбуваються за таким розкладом:

730 – св. Меса Роратня; після св. Меси – «Годинки» про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії.

«Рорати» для дітей відправляються по суботах о 900.

Нагадуємо, що вже зараз в нашій парафіяльній крамниці можна придбати оплатки на вігілійний стіл.

Дорогі парафіяни! Заохочуємо і просимо не відкладати на останні передсвяткові дні таку надважливу річ, як свята сповідь! Кожного дня, під час кожної св. Меси наші священники чекають на вас у сповідальнях. Крім того, якщо серед ваших рідних, близьких і знайомих є люди, котрі з тих чи інших причин (наприклад, хвороба, перебування у лікарні тощо) не можуть відвідати храм і тут приступити до таїнств Поєднання та Причастя, то просимо звертатись до сакристії або особисто до священників, які відвідують таких людей з душпастирським візитом!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.