IIІ неділя Адвенту – Gaudete – 12 грудня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Ми проживаємо вже ІІІ Неділю часу очікування на Різдво Христове (Адвенту) – Неділю Радості. Радіймо! Господь близько!

Сьогодні (12 грудня) після св. Меси о 1000 в нашому Соборі, за ініціативи Лицарів Колумба, відбудеться молебень до Матері Божої Гваделупської покровительки Ордену Лицарів Колумба!

На завтра – понеділок, 13 грудня – припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, а після св. Меси – на богослужіння перед Фігурою Богородиці. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

14 грудня, у вівторок – обов’язковий спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви.

В четвер, 16 грудня ми розпочинаємо Новенну до Дитятка Ісуса. Будемо відмовляти її спільно у храмі після св. Мес, а тих, хто не долучитись до такої спільної молитовної практики, заохочуємо відмовляти цю Дев’ятницю вдома, у родинному колі, щоб таким чином духовно підготуватись до Різдва Христового!

Впродовж усього часу Адвенту запрошуємо на Роратні Божі Служби на честь Пресвятої Богородиці, котрі відбуваються за таким розкладом:

700 – «Годинки» про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії;
730 – св. Меса роратня (після св. Меси – св. Розарій).
«Рорати» для дітей відправлятимуться кожної суботи о 900.

Нагадуємо, що вже зараз в нашій парафіяльній крамниці можна придбати оплатки на вігілійний стіл.

Дорогі парафіяни! Заохочуємо і просимо не відкладати на останні передсвяткові дні таку надважливу річ, як свята сповідь! Кожного дня, під час кожної св. Меси наші священики чекають на вас у сповідальнях. Крім того, якщо серед ваших рідних, близьких і знайомих є люди, котрі з ти, чи інших причин (наприклад, хвороба, перебування у лікарні тощо) не можуть відвідати храм і тут приступити до таїнств Поєднання та Причастя, то просимо звертатись до сакристії або особисто до священиків, котрі відвідують таких людей з душпастирським візитом!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.