ІII Неділя Великого Посту – 20 березня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Вже понад три тижні ми живемо в новій реальності – в умовах війни і надзвичайних випробуваннях! Й проживаємо вже ІІІ-тю Неділю Великого Посту – часу навернення, часу особливої благодаті. Тож, не втомлюймося у молитві та просімо Господа Миру про дар мужності і витривалості! Пам’ятаймо слова Апостола Павла з його Послання до Римлян: «Якщо Бог за нас, то хто проти нас? Той, Який Сина Свого не пощадив, а видав Його за всiх нас, як з Hим не дарує і нам всього?» (Рим. 8, 31-32).

Впродовж найближчого часу, допоки пересування містом лишається небезпечним і обмеженим, що накладає значні ускладнення з відвідуванням св. Меси в храмах, заохочуємо Вас долучатись до молитви Церкви за допомогою наших католицьких медіа-ресурсів (як у телевізійній мережі, так і в мережі Інтернет). Зокрема, в нашому Соборі св. Меси відбуваються за таким розкладом:

з понеділка по суботу включно – о 900 та о 1800
(з трансляцією на каналі і веб-сторінці «Телебачення Віковічного Слова» – EWTN)

в неділі – о 1000, 1230 та 1400
св. Меси о 1000 та 1230 транслюються на каналі та веб-сторінці «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN).

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі також відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

в будні дні: після св. Мес о 900Хресна Дорога;
о 1700 – Виставлення Пресвятих Дарів, «Гіркі Жалі», молитва св. Розарію;
після св. Меси о 1800Хресна Дорога;
в неділі Великого Посту після усіх св. Мес – молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що у найближчу п’ятницю 25 березня 2022 р., в Урочистість Благовіщення Господнього, під час покутного богослужіння о 1700 (за київським часом о 1800) у базиліці св. Петра Папа Франциск присвятить Україну і Росію Непорочному Серцю Марії. З цієї нагоди в Католицькій Церкві у всьому світі триває Новенна присвячення України Непорочному Серцю Марії. Заохочуємо усіх долучитись до цієї Дев’ятниці або в нашому Храмі після св. Мес, або приватно у власних домівках!

В саму ж Урочистість БЛАГОВІЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО (25 березня 2022 р., п’ятниця) св. Меси відбуватимуться за розкладом буднього дня: о 900 та о 1800 (з трансляцією на каналі і веб-сторінці Телебачення EWTN).

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!