ІIІ Неділя Великого Посту – 12 березня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Ми проживаємо вже ІІІ Неділю Великого Посту – часу навернення, часу особливої благодаті. Тож, не втомлюймося у молитві та просімо Господа Миру про дар мужності і витривалості! Пам’ятаймо слова Апостола Павла з його Послання до Римлян: «Якщо Бог за нас, то хто проти нас? Той, Який Сина Свого не пощадив, а видав Його за всіх нас, як з Ним не дарує і нам всього?» (Рим. 8, 31-32).

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

по середах і п’ятницях о 700Хресна Дорога, а після св. Меси, що о 730«Гіркі Жалі»;

кожного буднього дня:
після св. Меси о 900Хресна Дорога, 1730«Гіркі Жалі»; після св. Меси о 1800Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Триває Новенна до св. Йосипа, Обручника Пресвятої Діви Марії напередодні його Урочистості. В нашому Храмі вона відправляється після усіх св. Мес. Також особливо заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни, скерованої до Дбайливого Оборонця Христа та Втіхи стражденних, у власних домівках!

Дорогі парафіяни! Вже зараз інформуємо вас, що з 28 березня в нашій парафії розпочнеться курс «Руах», який буде тривати щовівторка впродовж 12 тижнів. Теми курсу є інтерактивними, вони пропонують чимало реальних прикладів з життя людей та свідчень дії Бога у цьому житті. Завданням курсу є не тільки передати знання про Бога, а насамперед – допомогти кожному його учаснику пережити зустріч з воскреслим Христом.

Цей курс не має обмежень за віком і буде цікавим як молоді, так і старшим людям. Контактна інформація для реєстрації і довідок розміщена на стендах при вході до нашого храму.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.