ІІІ Неділя Звичайна – 23 січня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо Неділю Божого Слова. Коли Папа встановлював в Літургії Церкви цю Неділю, він прагнув, щоб цей день був особливо присвячений вшануванню, роздумам та поширенню Божого слова. Намагаймося сьогодні в родинному колі прочитати фрагмент Святого Письма та спільно над ним поміркувати.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

24 січня, в понеділок – спомин св. Франциска Сальського, єпископа і Вчителя Церкви;

25 січня, у вівторокСвято Навернення св. Апостола Павла.
Традиційно це свято завершує в Церкві Тиждень Молитов про Єдність Християн. Але прагнення Господа: «щоб усі були одне» – нехай завжди буде присутнє у наших спільних та особистих молитвах!

26 січня, в середу – спомин свв. Тимотея і Тита, єпископів.

28 січня, в п’ятницю –спомин св. Томи Аквінського, священика і Вчителя Церкви.

Від імені нашого парафіяльного хору «Inspiratum» на цьому тижні запрошуємо усіх на Різдвяний Концерт, котрий відбудеться в нашому Соборі в четвер, 27 січня 2022 р. Початок концерту – після вечірньої св. Меси, що о 1800. Вхід вільний.

А наступної неділі (30 січня) семінаристи Вищої Місійної Духовної Семінарії «Redemptoris Mater» також щиро запрошують усіх бажаючих на свій Різдвяний Концерт, котрий розпочнеться одразу після св. Меси, що о 1400. Вхід так само вільний.

Нагадуємо, що в нашій парафії, після недовгої перерви, спричиненої минулими святами, відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбуватиметься після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.