ІІІ Великодня Неділя – 1 травня 2022 р.

Христос Воскрес! Алілуя! Дорогі брати і сестри! Розпочався місяць травень, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятої Богородиці Діви Марії. Зараз ми як ніколи потребуємо молитовного захисту нашої Небесної Матері! В нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією буде відбуватись щодня за таким розкладом:

у будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730),
у неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Сьогодні – І Неділя місяця, тому після св. Мес о 1000 та 1400, окрім Виставлення Пресвятих Дарів та молебну з Лоретанською Літанією, відбудеться благословення дітей та жінок, котрі перебувають при надії.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

3 травня, у вівторок – Свято свв. Филипа та Якова, Апостолів.

Також на післязавтра – вівторок, 3 травня – припадає Урочистість св. Олександра, Папи і мученика, покровителя нашого храму. Урочистий відпуст цього дня відбудеться о 1800. Св. Месу очолить Єпископ Віталій Кривицький, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії.

Запрошуємо усіх, хто має таку можливість, долучитись до спільного молитовного вшанування покровителя нашого Кафедрального Собору і нашої парафії!

На тиждень, що розпочався, припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. У ці дні в нашому храмі перед св. Месою, що о 1800 , відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та Євхаристичні молебні. Щиро запрошуємо!

Дорогі парафіяни! Звертаємо вашу увагу, що з наступної неділі (8 травня) ми повертаємо в розклад недільних Божих Служб вечірню св. Месу о 1800.

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на травень

Молімося, щоб молоді люди, покликані до повноти життя, відкрили в Марії взірець слухання, глибину розпізнання, відвагу віри та відданість служінню.

Нехай наш воскреслий Господь і Спаситель береже усіх вас та ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.