ІІІ Великодня Неділя – 23 квітня 2023 р.

Христос Воскрес! Алілуя!

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже ІІІ Неділю Великоднього періоду. Принагідно нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Наш храм традиційно відкривається щодня ще до ранкової св. Меси (що о 730) та закривається після вечірньої Євхаристії, тобто вже після 1900. Весь цей час священники нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас.

Запрошуємо і заохочуємо скористатися з такої можливості Великодньої св. сповіді!

Також просимо попіклуватися про тих, хто не має можливості самостійно відвідати Храм: щодо питань відвідання священником таких вірян просимо звертатись до сакристії.

Сьогодні (в неділю, 23 квітня) в нашій парафії група доросли, які пройшли відповідну катехетичну підготовку та приступили до таїнства сповіді, вперше приймають до свого серця Спасителя у Святому Причасті. Щиро вітаємо їх, їхніх рідних та близьких, а також катехетів з цією урочистою подією! Нехай Воскреслий Господь, присутній серед нас у своїх Пресвятих Тілі і Крові, завжди підтримує вас на усіх дорогах земного життя і веде до вічного спасіння!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

25 квітня, у вівтороксвято св. Марка, Євангеліста;

29 квітня, в суботу – свято св. Катерини Сієнської, діви і Вчителя Церкви, Покровительки Європи.

Спільнота Неокатехуменальної Дороги запрошує дорослих і молодь на катехези, що відбуватимуться в нашій парафії щопонеділка та щочетверга о 1900. Додаткова інформація – на інформаційних стендах при вході до храму.

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.