IV Неділя Великого Посту – 19 березня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже IV Неділю Великого Посту, яка називається LAETARE (від лат.: «Радіти»), котра символізує радість посеред покути – радість від прийдешнього Свята Великодня, Свята Перемоги Спасителя над гріхом і смертю.

У ці трагічні дні, дні війни, нам часто здається, що радість покинула нас. Але це зовсім не так! «Якщо Бог за нас, то хто проти нас?» – повчає і надихає нас Апостол Павло. Тож, не втомлюймося у молитві та просімо Господа Миру про дар мужності і витривалості, а також про істинну радість, котру дає Всемогутній і Милосердний Бог!

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

по середах і п’ятницях о 700Хресна Дорога, а після св. Меси, що о 730«Гіркі Жалі»;

кожного буднього дня:
після св. Меси о 900Хресна Дорога, 1730«Гіркі Жалі»; після св. Меси о 1800Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправляється молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

На наступну суботу, 25 березня, припадає Урочистість Благовіщення Господнього (котра, водночас, є Днем святості життя). Святі Меси в цей день відправлятимуться о 730, 900 та 1800.

Дорогі парафіяни! Вже зараз інформуємо вас, що з 28 березня в нашій парафії розпочнеться курс «Руах», який буде тривати щовівторка впродовж 12 тижнів. Теми курсу є інтерактивними, вони пропонують чимало реальних прикладів з життя людей та свідчень дії Бога у цьому житті. Завданням курсу є не тільки передати знання про Бога, а насамперед – допомогти кожному його учаснику пережити зустріч з воскреслим Христом.

Цей курс не має обмежень за віком і буде цікавим як молоді, так і старшим людям. Контактна інформація для реєстрації і довідок розміщена на стендах при вході до нашого храму.

 

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.