IV Неділя Звичайна – 29 січня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Минають вже останні дні, впродовж котрих ми ще співаємо колядки. Підтримуймо цю чудову традицію – спів колядок – у ґроні наших родин та наших знайомих!

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

31 січня, у вівторок – спомин св. Йоана Боско, пресвітера;

2 лютого, у четвер Свято Стрітення ГосподньогоМатері Божої Громничної, а водночас – День Богопосвяченного Життя. В цей день прагнемо довірити Господу усіх тих, хто через священицькі або чернечі обітниці посвятив своє життя Богу. Св. Меси відбуватимуться за розкладом: 730, 1000, 1300  та 1800.

Також на Стрітення ми традиційно освячуємо свічки-громниці. Освячення громниць відбуватиметься під час усіх св. Мес, і тільки під час св. Мес, оскільки цей обряд є інтегральною частиною Божої Служби.

3 лютого, у п’ятницю – довільний спомин св. Власія, єпископа і мученика.
Цього дня, згідно з традицією, на завершення св. Меси вірні можуть отримати спеціальне благословення, поєднане з молитвою про захист від захворювань горла та язика. Це благословення буде вділятись після кожної св. Меси.

На цей тиждень припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви.

Наступної неділі, 5 лютого, відбудеться освячення хліба і води на честь спомину св. Агати. Оскільки цей спомин припадає на неділю, то він не відзначається окремо, але обряд освячення відбуватиметься після кожної св. Меси.

Також наступної неділі нашу парафію відвідує делегація улюбленого багатьма Вами, дорогі парафіяни, телевізійного каналу «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN). Під час кожної св. Меси представники каналу матимуть промоційний виступ.

Нагадуємо, що в нашій парафії щонеділі після вечірньої св. Меси відбувається Молитва прославлення. Щиро всіх запрошуємо!

Від середи, 1 лютого, в нашій парафії розпочинаються передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває пів року. Катехези відбуватимуться кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на лютий 2023 року:

Молімося, щоб парафії, ставлячи в центрі сопричастя, щораз більше ставали спільнотами віри, братерства й відкритості для потребуючих.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.