ІV Неділя Звичайна – 30 січня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Минають вже останні дні, впродовж котрих ми ще співаємо колядки. Підтримуймо цю чудову традицію – спів колядок – в гроні наших родин та наших знайомих!

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

2 лютого, в середуСвято Стрітення ГосподньогоМатері Божої Громничної, а водночас – День Богопосвяченного Життя. В цей день прагнемо довірити Господу усіх тих, хто через священицькі або чернечі обітниці посвятив своє життя Богу.
Св. Меси відбуватимуться за розкладом: 730, 1000, 1300 та 1800. Також на Стрітення ми традиційно освячуємо свічки-громниці. Освячення громниць відбуватиметься під час усіх св. Мес, і тільки під час св. Мес, оскільки цей обряд є інтегральною частиною Божої Служби.

3 лютого, в четвер – довільний спомин св. Власія, єпископа і мученика.
Цього дня, згідно з традицією, на завершення св. Меси вірні можуть отримати спеціальне благословення, поєднане з молитвою про захист від захворювань горла і язика. Це благословення буде вділятись після кожної св. Меси.

5 лютого, в суботу – спомин св. Агати, діви і мучениці.
Цього дня Церква благословляє хліб і воду.

На цей тиждень припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви.

Нагадуємо, що в нашій парафії щонеділі після вечірньої св. Меси відбувається «Молитва прославлення». Щиро всіх запрошуємо!

Від середи, 9 лютого, в нашій парафії розпочинаються передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуватимуться щосереди о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий провадитиме ці катехези.

Дорога молодь! Від щирого серця запрошуємо вас на катехези, котрі відбуватимуться щонеділі після вечірньої св. Меси! Місце проведення – молодіжний клас.

Молитовні наміри Святішого Отця для апостольства молитви на лютий 2022 року:

Молімося за богопосвячених жінок, вдячні за їхню місію та відвагу, щоб вони продовжували знаходити нові відповіді на виклики нашого часу.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!