IV Великодня Неділя – 8 травня 2022 р. (Неділя Доброго Пастиря)

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІV Великодню Неділю, котра в традиції Церкви має назву «Неділя Доброго Пастиря». Вона розпочинає Тиждень Молитов про Священицькі і Чернечі Покликання. Молімося до Господа про нових працівників на Його жнива, про нові покликання, зокрема з нашої парафії, до священицького і чернечого служіння, до богопосвяченого життя! Також закликаємо усіх особливо молитись за наших єпископів – Віталія Кривицького та Олександра Язловецького – про усі потрібні для них Божі благодаті!

Традиційно в більшості країн світу (в т.ч. і в Україні) в другу неділю травня, тобто сьогодні, відзначається Всесвітній День Матері. Тож сьогодні під час усіх св. Мес також молимося за наших матерів: про Боже благословення для живих і вічну винагороду в Небі для тих, що вже відійшли до вічності.

Також сьогодні світ, й перш за все – Європа, відзначає День пам’яті та примирення. Цьогоріч ми зустрічаємо цей день в умовах страшної війни, що прийшла на наші землі. Й тому особливо молимося не тільки за загиблих під час ІІ Світової, але за тих, хто гине в ці дні, а також просимо Господа про дар миру для нашої Батьківщини!

Триває місяць травень, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятої Богородиці Діви Марії. Зараз ми як ніколи потребуємо молитовного захисту нашої Небесної Матері! В нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається щодня за таким розкладом:

в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730),
в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Також на цьому тижні (в п’ятницю, 13 березня) після вечірньої св. Меси в нашому храмі відбудеться Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Нехай наш воскреслий Господь і Спаситель береже усіх вас та ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.