V Неділя Великого Посту (Judica) – 21 березня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже V Неділю Великого Посту, котра також має назву Judica («Судна»). У 43-му Псалмі читаємо: «Суди мене, Боже, і розсуди тяжбу мою з народом недобрим. Від людини лукавої і злої визволи мене. Бо Ти — Бог сили моєї» (Пс. 43:1-2).

Як бачимо, усі хрести вже закрито аж до Літургії Великої П’ятниці. Таким чином Церква прагне зосередити наші помисли та збудити тугу за Великодньою Неділею. Тож ми заохочуємо всіх парафіян вчинити так само, заслонити хрести у себе в домівках. Ця практика допоможе нам брати більш активну участь в цих двох останніх тижнях Великого Посту.

Впродовж усього Великого Посту у нашому храмі щоденно відбуваються покутні молебні – Хресна Дорога і Молебень до Страстей Господніх («Гіркі Жалі»). Розклад цих Богослужінь вивішено на інформаційних стендах при вході до храму.

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужіннях Хресної Дороги та Молебні «Гіркі Жалі» можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

У четвер, 25 березня, в Літургії Церкви відзначатимемо Урочистість Благовіщення Господнього. Заохочуємо в цей день бути на Святій Месі!
У нашому храмі Святі Меси в цей відбуватимуться за таким розкладом: о 730, 900 та о 1800.

Також це є День святості життя, коли ми особливо заохочуємо скласти Акт Духовного Всиновлення зачатої дитини. Цю присягу можемо скласти під час богослужіння в храмі або приватно у своїх домівках.

Наступна неділя 28 березня – Неділя Страстей Господніх (ВЕРБНА, ПАЛЬМОВА), якою розпочинаємо Великий Тиждень.
Пожертви, зібрані під час св. Мес Вербної Неділі, будуть призначені на утримання Вищої Духовної Семінарії нашої Київсько-Житомирської Дієцезії.

Нагадуємо, що в ніч з суботи 27 березня на неділю 28 березня відбудеться перехід на літній час. Стрілки годинника переводимо на одну годину вперед.

Сьогодні в нашій парафії завершуються Великопісні реколекції. Дякуємо отцю Емануїлу Сабадаху OFM за проголошення Доброї Новини, молимося, щоб Бог благословляв отця й провадив його на усіх дорогах земної прощі!

Якщо хтось бажає скласти пожертви на квіти для прикрашення «Гробу Господнього» та вівтарів на Пасху, то просимо їх складати в скарбничку біля вівтаря Матері Божої Фатімської. Дякуємо за вашу жертовність!

Також дякуємо усім Доброчинцям та Жертводавцям, усім тим, хто підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь БЕРЕЖЕ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ!
Зичимо усім витривалості в подвигу останніх днів Великого Посту!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!