ХІ неділя звичайна – 13 червня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – 13 червня – після вечірньої св. Меси (о 1800) відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці з процесією навколо нашого Кафедрального Собору.
Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Триває місяць червень, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. В нашій парафії Червневі Молебні з Літанією до Серця Ісуса відбуваються щодня за таким розкладом:

в будні дні – після св. Мес о 1800;
в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

Запрошуємо усіх на спільну молитву в нашому Храмі, а також заохочуємо до вшанування Пресвятого Серця Спасителя під час особистих та родинних молебнів у Ваших домівках!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

17 червня, в четвер – довільний спомин св. Альберта Хмельовського, монаха;

19 червня, в суботу – довільний спомин св. Ромуальда, абата.

Звертаємо увагу дітей та їхніх батьків, що в період літніх канікул в нашій парафії не відправляється недільна св. Меса для дітей (1135). Але водночас нагадуємо, що нема «канікул» та «відпусток» від виконання власних християнських обов’язків, зокрема: регулярної святої сповіді та участі в недільній св. Месі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.