ХIX неділя звичайна – 8 серпня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Розпочався місяць серпень, котрий в Церкві вважається місяцем особливої молитви про духа тверезості та утримання від алкоголю. Заохочуємо усіх до повної відмови, принаймні в цьому місяці, від споживання алкогольних напоїв.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

9 серпня, в понеділокСвято св. Терези Бенедикти від Хреста (Едіти Штайн), діви і мучениці, Покровительки Європи;

10 серпня, у вівторокСвято св. Лаврентія, диякона і мученика;

11 серпня, в середу – обов’язковий спомин св. Клари, діви;

14 серпня, в суботу – обов’язковий спомин св. Максиміліана Марії Кольбе, пресвітера і мученика.

Цієї п’ятниці, 13 серпня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці з процесією навколо нашого Кафедрального Собору. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

На наступну неділю (15 серпня) припадає обов’язкова УРОЧИСТІСТЬ ВНЕБОВЗЯТТЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ. Після св. Мес відбуватиметься освячення зілля, вінків та колосся, принесених на знак вдячності Богу та Богородиці за успішні жнива. Усі пожертви, зібрані наступної неділі під час усіх Божих Служб, будуть скеровані на утримання Вищої Духовної Семінарії нашої Київсько-Житомирської Дієцезії. Заздалегідь дякуємо усім за жертовність!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.