ХV неділя звичайна – 11 липня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Триває час канікул, час відпусток та щорічного заслуженого відпочинку. Але пам’ятаймо, що нема канікул від недільної св. Меси і щоденної молитви!

Також нагадуємо, що кожен храм є святим місцем, тому перебування в ньому вимагає відповідного скромного вбрання. Пам’ятаймо про це, коли приходимо до нашого храму чи до інших святинь під час своїх літніх подорожей!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

15 липня, в четвер – обов’язковий спомин св. Бонавентури, єпископа і Вчителя Церкви;

16 липня, в п’ятницю – Урочистість Пресвятої Діви Марії Бердичівської, Головної Покровительки Київсько-Житомирської Дієцезії. Цього дня св. Меси в нашому храмі відправлятимуться за звичайним розкладом: о 730, 900 та 1800.

Натомість у Бердичеві, куди вже завтра, зокрема, вирушає паломництво «Київ – Фастів – Бердичів», центральні урочистості в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, відбудуться наступної суботи і неділі (17 та 18 липня).

У цей вівторок, 13 липня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці з процесією навколо нашого Кафедрального Собору. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.