ХVІ неділя звичайна – 18 липня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Триває час канікул, час відпусток та щорічного заслуженого відпочинку. Але пам’ятаймо, що нема канікул від недільної св. Меси і щоденної молитви!

Також нагадуємо, що кожен храм є святим місцем, тому перебування в ньому вимагає відповідного скромного вбрання. Пам’ятаймо про це, коли приходимо до нашого храму чи до інших святинь під час своїх літніх подорожей!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

22 липня, в четвер – Свято св. Марії Магдалини;

23 липня, в п’ятницю – Свято св. Бригіди Шведської, монахині, Покровительки Європи;

24 липня, в суботу – обов’язковий спомин св. Ольги, княгині, а також – спомин св. Шарбеля Махлюфа, священника. Нагадуємо, що реліквії цього святого – затворника і чудотворця – знаходяться також і в нашому Соборі. У зв’язку з цим, після св. Мес відбуватиметься коротка молитва, та буде можливість вшанування реліквій св. Шарбеля (але, з огляду на епідеміологічні ризики, що досі тривають, не через поцілунок, а через похилення голови).

В липні Христова Церква вшановує в Літургії св. Христофора, мученика – покровителя водіїв та подорожуючих. В цьому році цей спомин (25 липня) число припадає на неділю – День Господній, але все ж після св. Мес буде можливість отримання спеціального благословення водіїв та автомобілів. Усіх зацікавлених просимо звертатись до сакристії.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.