ХXIІ неділя звичайна – 29 серпня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – п’ята неділя впродовж поточного місяця, тому усі пожертви, зібрані під час св. Мес, будуть скеровані на підтримку Курії нашої Київсько-Житомирської Дієцезії. Щиро дякуємо всім за жертовність!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

Завтра – 30 серпня, в понеділок – ми відзначатимемо УРОЧИСТІСТЬ ОСВЯЧЕННЯ НАШОГО ХРАМУ. Прагнемо поєднатись у спільній вдячності до тих, що збудували нашу святиню, потім боролись за її повернення після років радянської розрухи, а також за всіх тих, хто підтримував і надалі підтримує її реставрацію та ремонтні роботи. Запрошуємо на урочисту св. Месу о 1800!

3 вересня, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Григорія Великого – Папи і Вчителя Церкви;

4 вересня, в суботу ми відзначатимемо День Спомину Тих, котрі страждали за віру у ХХ сторіччі.
Цього дня будемо дякувати Богові за свідоцтво їхньої віри – тієї віри, котру всупереч переслідуванням, розстрілам, сибірським засланням передали молодому поколінню.

На цей тиждень припадають дні нашого духовного відновлення: перші четвер, п’ятниця і субота місяця. У ці дні після вечірніх св. Мес відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молебні: в четвер – про нові покликання до священства і монашого життя, в п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса, в суботу – на винагородження Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. До таїнства Поєднання (сповіді) можна приступати під час кожної св. Меси.

Звертаємо увагу дітей і батьків, що з наступної неділі (5 вересня) в нашій парафії після літніх канікул знову відправлятимуться св. Меси за участю дітей. Щиро запрошуємо кожної неділі на 1145! Також наступної неділі, з нагоди початку навчального року, відбудеться освячення підручників та шкільного приладдя і благословення учнів та студентів.

Крім того нагадуємо, що в нашій парафії також розпочинається навчальний (катехетичний) рік. Розклад занять для дітей і дорослих, зустрічей молоді та різних молитовних груп вже розміщено на інформаційних стендах при вході до храму.

З 8 вересня (середа наступного тижня) розпочнуться катехези, що готують до таїнства подружжя. Перше заняття відбудеться о 1930. Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Конференції Єпископів України, підготовка до таїнства шлюбу має тривати принаймні пів року. Заохочуємо до участі в цих катехезах наречених, котрі прагнуть укласти сакраментальний шлюбний зв’язок, а також тих, які вже живуть у цивільному шлюбі, але бажають врегулювати свої подружні справи перед Богом і Церквою. Катехези буде провадити Канцлер нашої Єпископської Курії о. Віталій Квапіш.

На цьому тижні в нашій парафії розпочнуться катехези Неокатехуменальної Дороги для молоді та дорослих. Ці катехези допоможуть нам по-новому відкрити і оновити власну віру, котра є найбільшим даром і провадить нас до вічного життя. Щиро запрошуємо на ці катехези від 31 серпня щовівторка і щочетверга після вечірньої св. Меси, що о 1800!

З минулої п’ятниці (27 серпня) в рамках проєкту «Репресована духовність» у нашому Соборі проходить відкрита виставка з презентацією результатів першого циклу проєкту, присвяченого репресіям проти Римсько-Католицької Церкви. Щиро запрошуємо та заохочуємо усіх ознайомитись з матеріалами цієї виставки!

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на вересень 2021 року:

Молімося, щоб ми всі робили сміливі кроки для тверезого та екологічного стилю життя, радіючи за молодь, яка рішуче долучається до нього.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.