ХXIIІ неділя звичайна – 5 вересня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах, а на завершення Божих Служб – урочисте благословення дітей. Також сьогодні, з нагоди початку навчального року, відбудеться освячення підручників та шкільного приладдя і благословення учнів та студентів.

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

8 вересня, в середуСвято Народження Пресвятої Діви Марії.
Усі пожертви, зібрані в цей день під час усіх св. Мес (730, 900, 1800), будуть скеровані на підтримку клаузорових монастирів.

Звертаємо увагу дітей і батьків, що від сьогодні (5 вересня) в нашій парафії після літніх канікул знову відправлятимуться св. Меси за участю дітей. Щиро запрошуємо щонеділі на 1145!

Крім того нагадуємо, що в нашій парафії також розпочинається навчальний (катехетичний) рік. Розклад занять для дітей і дорослих, зустрічей молоді та різних молитовних груп вже розміщено на інформаційних стендах при входу до храму.

На цьому тижні (в середу 8 вересня) в нашій парафії розпочнуться катехези, що готують до таїнства подружжя. Перше заняття відбудеться в класі № 2 (будинок священиків) о 1930. Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Конференції Єпископів України, підготовка до таїнства шлюбу має тривати принаймні півроку. Заохочуємо до участі в цих катехезах наречених, котрі прагнуть укласти сакраментальний шлюбний зв’язок, а також тих, які вже живуть у цивільному шлюбі, але бажають врегулювати свої подружні справи перед Богом і Церквою. Катехези буде провадити Канцлер нашої Єпископської Курії о. Віталій Квапіш.

Нагадуємо, що в цьому році ми відзначаємо великий Ювілей – 700-річчя відновлення Київської Дієцезії. Й уже невдовзі, 18 вересня 2021 року (за два тижні, в суботу) саме в нашому Кафедральному Соборі св. Олександра в м. Києві відбудуться центральні ювілейні святкування,  під час яких можна буде отримати Папське благословення з рук нашого Єпископа Ординарія Віталія Кривицького. Сердечно усіх запрошуємо!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.