ХXIV неділя звичайна – 12 вересня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Нагадуємо, що цієї суботи (18 вересня 2021 р.) в нашому Кафедральному Соборі відбудуться центральні ювілейні святкування з нагоди 700-річчя відновлення Київської Дієцезії. Початок – об 1100 урочистою св. Месою. Сердечно усіх запрошуємо!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

13 вересня, в понеділок – спомин св. Йона Золотоустого, єпископа і Вчителя Церкви;

Також завтра, в понеділок, 13 вересня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці з процесією навколо нашого Кафедрального Собору. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії (не забуваймо приносити з собою свічки)!

14 вересня, у вівторокСвято Воздвиження Всечесного Хреста. Святі Меси: о 730, 900 та 1800;

15 вересня, в середу – спомин Пресвятої Діви Марії Страждальної;

16 вересня, в четвер – спомин свв. Корнелія, папи, і Кипріяна, єпископа, мучеників;

18 вересня, в суботу – спомин св. Станіслава Костки, монаха.

Звертаємо увагу дітей і батьків, що в нашій парафії знову відправляються св. Меси за участю дітей. Щиро запрошуємо кожної неділі на 1130!

Сьогодні, в неділю (12 вересня), після св. Меси о 1800 запрошуємо на ознайомчу лекцію про Рух Захисту Життя («Pro-life»). Лекція триватиме близько 15 хвилин, а після неї запрошуємо на Молитву Прослави!

Також запрошуємо усіх на Молитву Прослави наступної неділі, 19 вересня, після вечірньої св. Меси о 1800!

Цієї п’ятниці, 17 вересня о 1900, запрошуємо усіх на молитовну зустріч «Єрихон». Мета цієї зустрічі: захист Христового віровчення, свободи віросповідання, захист наших дітей та наших родин, адже молитва руйнує плани сатани. З детальною інформацією про «Молитовний Єрихон» можна ознайомитись на стендах при вході до Храму.

Інформуємо, що в ніч з п’ятниці (24 вересня) на суботу (25 вересня) в нашому Соборі відбудеться нічне чування, котре розпочнеться після св. Меси о 1800. Від щирого серця запрошуємо усіх, а особливо – молодь!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.