ХXV неділя звичайна – 19 вересня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Дорогі парафіяни! Від щирого серця дякуємо усім, хто долучився, хто допомагав у проведенні в нашому Соборі центральних ювілейних святкувань з нагоди 700-річчя відновлення Київської Дієцезії. Нехай Бог щедро винагородить Вашу жертовність, небайдужість та відкритість на голос Церкви!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

20 вересня, в понеділокспомин свв. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чона Хасана і сподвижників, мучеників;

21 вересня, у вівторокСвято св. Матея, Апостола і євангеліста (святі Меси: о 730, 900 та 1800);

23 вересня, в четвер – спомин св. Піо з П’єтрельчіни, пресвітера.

В цьому році римо-католицька благодійна Місія «Карітас-Спес» відзначає Ювілей 25-річчя з дня свого заснування. Головні урочистості з цієї нагоди відбудуться цієї суботи (25 вересня) в м. Києві, а центральною подією святкування буде урочиста вдячна св. Меса в нашому Кафедральному Соборі (початок об 1100). «Карітас-Спес Україна» від щирого серця запрошує усіх на спільну молитовну подяку за роки служіння найбільш потребуючим і нужденним!

Вже шостий рік поспіль Вікентійська Родина (Конгрегація Місії св. Вікентія де Поль) за підтримки єпископів України організовує акцію «Вікентійський пряник». В нашій парафія ця акція проходитиме наступної неділі – 26 вересня. Впродовж усього дня є можливість придбати пряник та скласти пожертву на утримання “Будинку св. Вікентія”, що знаходиться в м. Сторожинець (Чернівецька обл.). Заохочуємо усіх до жертовності та небайдужості!

Інформуємо, що в ніч з п’ятниці (24 вересня) на суботу (25 вересня) в нашому Соборі відбудеться нічне чування, котре розпочнеться о 2200. Від щирого серця запрошуємо усіх, а особливо – молодь!

Нагадуємо, що в нашій парафії тривають катехези, котрі готують до таїнства подружжя. Заняття відбуваються кожної середи в класі № 2 (будинок священиків) о 1930. Нагадуємо, що згідно з розпорядженням Конференції Єпископів України, підготовка до таїнства шлюбу має тривати принаймні півроку. Катехези провадить Канцлер нашої Єпископської Курії о. Віталій Квапіш.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.